Jsme stavební firma sídlící v plzeňském kraji a na trhu působíme více jak 10 let. Zabýváme se realizací dřevostaveb, nízkoenergetických a montovaných domů sendvičového typu. Při realizaci dřevostaveb, umožňuje náš systém, klientovy ovlivnit do značné míry rozsah dodávky rodinného domu na klíč. Stavbu lze realizovat v několika etapách, jako hrubou stavbu nebo stavbu dokončenou na klíč v přízemí s možností okamžitého využívání, s přípravou pro dokončení patra dle možností a potřeby investora v budoucnu.

Samozřejmostí je provedení po vzorovém domě nebo je možné si prohlédnout právě probíhající stavbu. 

Našimi dalšími činnostmi jsou realizace střech na klíč, krovy, zahradní domy, altány, pergoly, krytá stání, fasády, dřevěné fasády. Sádrokartonářské, tesařské, pokrývačské a klempířské práce, přístavby, rekonstrukce.

Ať máte zájem o rodinný dům nebo pergolu, máme pro Vás přesně to, co potřebujete. Naším cílem je poskytovat profesionální služby nejvyšší úrovně. 

Naši zaměstnanci jsou pravidelně proškolováni v oblasti moderní stavební činnosti. Pokud se rozhodnete ke stavbě vlastního domu, můžete vybírat z projektů typových domů, které umožňují případnou dispoziční změnu. Pokud Vám ani jeden z katalogových domů nebude vyhovovat, je dalším možným řešením zpracování nového projektu, dle Vašich potřeb a přání.

Zajistíme Vám schůzku v projekční kanceláři, kde Vám nejen zpravují projektovou dokumentaci, ale případně pomohou vyřídit stavební povolení.

Výstavba domu trvá od zahájení prací od 3 měsíců, dle velikosti stavby.

Reference

Firmu Bodiš dřevostavby jsem si vybral na internetu náhodně a po ukončení prací musím říci že jsem spokojen. Vše co jsem si panem Bodišem domluvil, to platilo. To samé můžu říci o řemeslnících kteří stavbu prováděli. Pěkná, čistá práce. Díky.

Václav Vaněk

V domečku postaveném firmou p. Bodiše bydlíme už rok. Za tu dobu mohu zhodnotit bydlení v dřevostavbě jako příjemné i v zimním období. Spolupráce při stavbě domku byla výborná, termín i vše na čem jsme se domluvili bylo dodrženo. I po nastěhování byl pan Bodiš vstřícný při řešení a dolaďování drobných problémů. Proto tuto firmu mohu ostatním jen doporučit. Ještě jednou touto cestou děkujeme celému týmu pracovníku, kteří se na stavbě podíleli a samozřejmě i samotnému p. Bodišovi.

Manželé Šarmírovi

Dobrý den pane Bodiši, chtěl bych Vám a Vašim pracovníkům tímto velice poděkovat za skvělé provedení dřevěného roubeného obkladu našeho domu a výstavbu terasy. Je to opravdu moc krásné. Volal jsem panu Lukešovi, také jsem mu poděkoval, že se toho nelekli a řekl jsem mu, že tady v Čechách má výborného reprezentanta - ve Vaší osobě a ve Vaší firmě, že jsme s manželkou z výsledku naprosto nadšeni. Všem Vašim budoucím zákazníkům můžu služby Vaší firmy jen a jen směle doporučit. Skvělé jednání, osobní zainteresovanost, vysoké řemeslnické schopnosti Vašich pracovníků. Nebáli jste se jít tak trochu do neznáma a výsledek je naprosto úžasný. Nevím co dodat. Vaše práce mluví za Vás. Jsme opravdu velice spokojeni. Děkujeme Vám. Manželé Kebortovi, Rochlov

Manželé Kebortovi, Rochlov

Před necelými dvěma lety jsme se rozhodli s manželem postavit si rodinný domeček. Toto rozhodnutí nám způsobilo spoustu starostí, počínaje hledáním pozemku. Vše však dostalo příznivé rozměry, když jsme našli stavitele pana Bodiše. Jeho vřelý přístup k našim mnohdy přehnaným představám byl skvělý. Zvláště bych ráda vyzdvihla rychlost realizace stavby, která pro nás hrála velikou roli, kvůli očekávání rodiny. Pan Bodiš nám vždy velmi rád vše vysvětlil a poradil, takže vše dospělo k vzájemné spokojenosti. Proto bych touto cestou ráda poděkovala a všem budoucím zákazníkům mohu jen doporučit. Přejeme mnoho úspěchů v dalším podnikání. Rodina Ščisláků

Rodina Ščisláků