Vážení, chtěli bychom Vás informovat o tom, že se společností RDL Rodinné domy s.r.o. (František Bodiš) nenáme nic společného. Jedná se pouze o shodu jmen. Děkujeme za pochopení.

Jsme stavební firma sídlící v plzeňském kraji a na trhu působíme více jak 10 let. Zabýváme se realizací dřevostaveb, nízkoenergetických a montovaných domů sendvičového typu. Při realizaci dřevostaveb, umožňuje náš systém, klientovy ovlivnit do značné míry rozsah dodávky rodinného domu na klíč. Stavbu lze realizovat v několika etapách, jako hrubou stavbu nebo stavbu dokončenou na klíč v přízemí s možností okamžitého využívání, s přípravou pro dokončení patra dle možností a potřeby investora v budoucnu.

Samozřejmostí je provedení po vzorovém domě nebo je možné si prohlédnout právě probíhající stavbu. 

Našimi dalšími činnostmi jsou realizace střech na klíč, krovy, zahradní domy, altány, pergoly, krytá stání, fasády, dřevěné fasády. Sádrokartonářské, tesařské, pokrývačské a klempířské práce, přístavby, rekonstrukce.

Ať máte zájem o rodinný dům nebo pergolu, máme pro Vás přesně to, co potřebujete. Naším cílem je poskytovat profesionální služby nejvyšší úrovně. 

Naši zaměstnanci jsou pravidelně proškolováni v oblasti moderní stavební činnosti. Pokud se rozhodnete ke stavbě vlastního domu, můžete vybírat z projektů typových domů, které umožňují případnou dispoziční změnu. Pokud Vám ani jeden z katalogových domů nebude vyhovovat, je dalším možným řešením zpracování nového projektu, dle Vašich potřeb a přání.

Zajistíme Vám schůzku v projekční kanceláři, kde Vám nejen zpravují projektovou dokumentaci, ale případně pomohou vyřídit stavební povolení.

Výstavba domu trvá od zahájení prací od 3 měsíců, dle velikosti stavby.

Reference

Chtěl bych poděkovat všem zaměstnancům firmy za jejich vstřícnost, profesionalitu a kvalitní práci. Neměl jsem s nikým žádný problém, od vedení až po dělníky. Dům je krásný a vše je zhotovené přesně podle našich představ a v domluveném termínu. Pokud někdo váhá s výběrem stavební firmy, Dřevostavby Bodiš s.r.o. je zaručeně dobrá volba, sám jsem se o tom přesvědčil.

Lukáš Faltus, RD Obora u TC

Potřebovali jsme umístit domek na stávající půdorys staré stavby, co měla byt nahrazena, takže nehodily se nám katalogové projekty, co nabízí většina dřevostavitelů. Kdyžto pan Bodiš nemá žádný problém se stavbou podle individuálního projektu. Individuální přístup, vstřícnost, rychlost, kvalita, cena – to jsou nesporné přednosti firmy Dřevostavby Bodiš. Od stavebního povolení do nastěhování do hotového domku trvalo to rovných 5 měsíců a ke kvalitě odvedené práci jsme snad neměli ani jednu připomínku. Takže pokud chcete postavit dřevostavbu, a obzvlášť podle vlastních představ – firmu Dřevostavby Bodiš mohu jen doporučit, určitě neprohloupíte.

Igor Jermolajev, RD Chodouň

Pro falešné roubení RD mé dcery jsem si vybral a to po delším hledání na internetu obdobných firem, právě " DŘEVOSTAVBY Bodiš a to nebyla náhoda. Předem jsem se byli podívat na již realizované stavbě této firmy a moc se nám provedení falešného roubení líbilo, kvalita provedení rozhodla o výběru firmy. Po vzájemné dohodě z hlediska našeho požadavku na termín, způsob provedení zejména určitých detailů, ceny a tak podobně, jsme uzavřeli smlouvu o realizaci opláštění RD falešným roubením. Realizace proběhla i přes určité problémy, nezaviněné firmou, bez potíží a v dohodnutém termínu. Chtěl bych tímto zejména vyzvednout přístup, spolehlivost a korektní vystupování pracovníků. Děkuji Petr Varaus

Petr Varaus, Vlachovo Březí

Dobrý den pane Bodiši, chtěl bych Vám a Vašim pracovníkům tímto velice poděkovat za skvělé provedení dřevěného roubeného obkladu našeho domu a výstavbu terasy. Je to opravdu moc krásné. Volal jsem panu Lukešovi, také jsem mu poděkoval, že se toho nelekli a řekl jsem mu, že tady v Čechách má výborného reprezentanta - ve Vaší osobě a ve Vaší firmě, že jsme s manželkou z výsledku naprosto nadšeni. Všem Vašim budoucím zákazníkům můžu služby Vaší firmy jen a jen směle doporučit. Skvělé jednání, osobní zainteresovanost, vysoké řemeslnické schopnosti Vašich pracovníků. Nebáli jste se jít tak trochu do neznáma a výsledek je naprosto úžasný. Nevím co dodat. Vaše práce mluví za Vás. Jsme opravdu velice spokojeni. Děkujeme Vám. Manželé Kebortovi, Rochlov

Manželé Kebortovi, Rochlov

Firmu Bodiš dřevostavby jsem si vybral na internetu náhodně a po ukončení prací musím říci že jsem spokojen. Vše co jsem si panem Bodišem domluvil, to platilo. To samé můžu říci o řemeslnících kteří stavbu prováděli. Pěkná, čistá práce. Díky.

Václav Vaněk

V domečku postaveném firmou p. Bodiše bydlíme už rok. Za tu dobu mohu zhodnotit bydlení v dřevostavbě jako příjemné i v zimním období. Spolupráce při stavbě domku byla výborná, termín i vše na čem jsme se domluvili bylo dodrženo. I po nastěhování byl pan Bodiš vstřícný při řešení a dolaďování drobných problémů. Proto tuto firmu mohu ostatním jen doporučit. Ještě jednou touto cestou děkujeme celému týmu pracovníku, kteří se na stavbě podíleli a samozřejmě i samotnému p. Bodišovi.

Manželé Šarmírovi