Jsme stavební firma sídlící v plzeňském kraji a na trhu působíme více jak 10 let. Zabýváme se realizací dřevostaveb, nízkoenergetických a montovaných domů sendvičového typu. Při realizaci dřevostaveb, umožňuje náš systém, klientovy ovlivnit do značné míry rozsah dodávky rodinného domu na klíč. Stavbu lze realizovat v několika etapách, jako hrubou stavbu nebo stavbu dokončenou na klíč v přízemí s možností okamžitého využívání, s přípravou pro dokončení patra dle možností a potřeby investora v budoucnu.

Samozřejmostí je provedení po vzorovém domě nebo je možné si prohlédnout právě probíhající stavbu. 

Našimi dalšími činnostmi jsou realizace střech na klíč, krovy, zahradní domy, altány, pergoly, krytá stání, fasády, dřevěné fasády. Sádrokartonářské, tesařské, pokrývačské a klempířské práce, přístavby, rekonstrukce.

Ať máte zájem o rodinný dům nebo pergolu, máme pro Vás přesně to, co potřebujete. Naším cílem je poskytovat profesionální služby nejvyšší úrovně. 

Naši zaměstnanci jsou pravidelně proškolováni v oblasti moderní stavební činnosti. Pokud se rozhodnete ke stavbě vlastního domu, můžete vybírat z projektů typových domů, které umožňují případnou dispoziční změnu. Pokud Vám ani jeden z katalogových domů nebude vyhovovat, je dalším možným řešením zpracování nového projektu, dle Vašich potřeb a přání.

Zajistíme Vám schůzku v projekční kanceláři, kde Vám nejen zpravují projektovou dokumentaci, ale případně pomohou vyřídit stavební povolení.

Výstavba domu trvá od zahájení prací od 3 měsíců, dle velikosti stavby.

Reference

Když jsme se rozhodli postavit dřevostavbu, oslovit fa Dřevostavby Bodiš byla ta nejlepší volba. Pan Bodiš nám nejprve pomohl prostřednictvím projektové kanceláře vyřídit projekt a vše potřebné a dům byl od prvního kopnutí do země za pět měsíců předán k užívání. Během celé realizace jsme byli v kontaktu se stavbyvedoucím, který s velkou ochotou a trpělivostí s námi vše konzultoval. Všechny profese, které se zde vystřídaly odvedly skvělou práci a, že se jich tu potkalo. Díky firmě Bodiš víme, že i v dnešní době je možné narazit na kombinaci kvality, rychlosti, profesionálního přístupu a ochoty. Myslíme ale, že toto hodnocení není ani potřeba, protože dobré jméno si firma dělá sama všude, kde staví. Marcelovi, Holýšov

RD Holýšov

Chtěli bychom poděkovat firmě Dřevostavby Bodiš za hrubou stavbu našeho RD. Jednání s firmou bylo od samého začátku férové a bezproblémové. Nenarazili jsme na nic, na čem bychom se navzájem nedokázali domluvit. Příjemně nás překvapila cenová nabídka i rychlost stavby, a to především díky dobré návaznosti jednotlivých prací. Pan Bodiš i všichni jeho zaměstnanci mají velmi vstřícné jednání. Nikdy nebyl problém vysvětlit a poradit s věcmi, které nebyli součástí hrubé stavby. A proto bychom chtěli ještě jednou všem zaměstnancům i p.Bodišovi moc a moc poděkovat. Jsme rádi, že jsme se rozhodli právě pro firmu pana Bodiše a určitě ji můžeme doporučit všem kdo chtějí kvalitní a rychlou dřevostavbu.

RD Brnířov

Chtěl bych poděkovat všem zaměstnancům firmy za jejich vstřícnost, profesionalitu a kvalitní práci. Neměl jsem s nikým žádný problém, od vedení až po dělníky. Dům je krásný a vše je zhotovené přesně podle našich představ a v domluveném termínu. Pokud někdo váhá s výběrem stavební firmy, Dřevostavby Bodiš s.r.o. je zaručeně dobrá volba, sám jsem se o tom přesvědčil.

RD Obora u TC

Pro falešné roubení RD mé dcery jsem si vybral a to po delším hledání na internetu obdobných firem, právě " DŘEVOSTAVBY Bodiš a to nebyla náhoda. Předem jsem se byli podívat na již realizované stavbě této firmy a moc se nám provedení falešného roubení líbilo, kvalita provedení rozhodla o výběru firmy. Po vzájemné dohodě z hlediska našeho požadavku na termín, způsob provedení zejména určitých detailů, ceny a tak podobně, jsme uzavřeli smlouvu o realizaci opláštění RD falešným roubením. Realizace proběhla i přes určité problémy, nezaviněné firmou, bez potíží a v dohodnutém termínu. Chtěl bych tímto zejména vyzvednout přístup, spolehlivost a korektní vystupování pracovníků. Děkuji Petr Varaus

Vlachovo Březí