Ocenění - certifikáty

V dnešním světě až 80% zákazníků je ochotná učinit rozhodnutí o koupi teprve v okamžiku, kdy jsou seznámeni s názorem na téma firmy on-line. Proto je důležité zajistit pozitivní obraz firmy v síti a tím pádem ho budovat od samého počátku založení firmy.

certifikát spolehlivá firmaNaše firma je registrovaná na portále Živéfirmy.cz, kde získala ocenění Spolehlivá firma v podobě certifikátu. Spolehlivá firma dává oceněním najevo, že stojí o své zákazníky, vyvíjí podnikatelskou činnost na území ČR, pravidelně aktualizuje svoje kontakty a prezentuje svoji činnost na portále.

Stále více firem se a to jak v České republice tak i v zahraničí připojuje k projektu "Prověřená Společnost". Majitelé firem stále více mluví na téma certifikátu. Certifikátem prověřených společností se oceňují firmy, které vynikají skvělou pověstí mezi zákazníky a svými obchodními partnery.

Certifikát spolehlivá firma

Od loňského roku se může naše stavební firma pochlubit obdrženým certifikátem Spolehlivá firma. Tento certifikát, kterým se pyšní naše firma signalizuje, jak se stavíme ke svým závazkům. Vzájemná znalost při spolupráci usnadňuje navazování obchodních partnerství, kdy víte, že za své peníze obdržíte požadované služby v požadované kvalitě a dohodnutém termínu. 

certifikát prověřená společnostCertifiát prověřená společnost

Letos jsme obdrželi i certifikát Prověřená společnost. Tento certifikát je přiznán pouze firmám, které nemají negativní ohlasy od svých klientů a obchodních partnerů. Udělení certifikátu je založeno na moderní metodě, která definuje ukazatel názorů pomocí inovativních metod informačních technologií. Naši spokojení zákazníci velkou mírou přispěli k udělení obou certifikátů! Děkujeme!