Dřevostavba bungalovu s garáží

dřevostavba rodinný důmBungalovy jsou komfortní jednopatrové domy, které Vás na první pohled zaujmou svým moderním provedením a úsporným členěním prostoru. Dřevostavba bungalovu je vhodná pokud máte dostatečně velký pozemek, protože bungalov většinou zabírá větší plochu. Stavební firmy nabízí i projekt - bungalov s garáží. Garáž může být součástí domu, nebo i odděleně. Katalogový dům RD 020 dřevostavba bungalovu 3+1 s garáží je typickým představitelem domu s garáží uvnitř. Naproti tomu projekt RD 804 dřevostavba bungalovu 3+1 na klíč zahrnuje garáž (či přístřešek), která je mimo dům. Samozřejmě opět platí, že kterýkoliv projekt se může stát bungalovem s garáží, jestli to bude Vaším přáním.

Dřevostavby na klíč

Co je to vlastně dřevostavba na klíč? Jde o jakousi předlohu, podle které je pak Váš konkrétní domek, typu bungalov nebo patrový, postaven. Stavební firmy zabývající se dřevostavbami nabízí poměrně rozsáhlé katalogy, ve kterých je na výběr opravdu velké množství různých druhů dřevostaveb, ze kterých si můžete vybrat tu pravou pro Váš nový domov. Postavíme pro Vás jakoukoliv dřevostavbu na klíč! Vyberte si z našich katalogových domů. 

Dispozice bungalovů

dřevostavba rodinný důmDispozice bungalovu může nabýt různých variant od obdélníkové dřevostavby 2+1 až po uspořádání do tvaru písmene L. Například dřevostavba 4+kk, záleží na složení rodiny, požadované velikosti užitné plochy, velikosti pozemku, jeho orientaci ke světovým stranám a poloze příjezdových komunikací. Optimální dispozice bungalovu musí respektovat základní zásady, jako je orientace obytných místnosti na osluněnou stranu, orien¬tace vstupu, technického zázemí, koupelen, šaten a dalších pomocných prostor na nejméně osluněnou stranu.