Stavba dřevostavby

dřevostavba rodinný důmPředností dřevostavby bungalovu je poměrně rychlá výstavba. Bungalov je úsporný a rychle realizovatelný typ obydlí, který navíc umožňuje provést rychlé dispoziční změny. Je vhodný i jako rekreační domek. Díky jednoduchému tvaru a velikosti je bungalov vhodný pro stavbu svépomocí. Většinu částí stavby lze obsloužit z jedné úrovně. Na některé stavební práce je ale vhodné poptat profesionální řemeslníky. 

Dřevostavby bungalovů

Dřevostavby bungalovů jsou komfortní jednopatrové dřevostavby, které Vás na první pohled zaujmou svým moderním provedením a úsporným členěním prostoru. Dřevostavby typu bungalov jsou vhodné pokud máte dostatečně velký pozemek, protože tyto domy většinou zabírají větší plochu. Projekty bungalovů také nabízejí široké možnosti v plánování a přestavbě bydlení ještě před jeho vznikem. Bungalov je ideální řešení pro propojení obytné části domu se zahradou, bezbariérovosti na stáří či případ úrazu.

Dřevostavby na klíč

dřevostavba rodinný důmStavební firmy zabývající se dřevostavbami nabízí poměrně rozsáhlé katalogy, ve kterých je na výběr opravdu velké množství různých druhů dřevostaveb, ze kterých si můžete vybrat. Mezi nejžádanější můžeme zařadit dřevostavby bungalovu do 1,5mil, dle plochy pak dřevostavby typu bungalov do 80m2. Pokud tedy někdo touží především po dřevostavbě levně, je pro něj katalog dřevostavby bungalovů na klíč tou pravou volbou.