Projekty rodinných domů

dřevostavba rodinný důmNabízíme vám rozsáhlou nabídku typových projektů rodinných domů. Moderní rodinné domy z našich projektů vynikají různorodostí typových řešení a širokým cenovým rozsahem. V katalogu typových rodinných domů jsou obsaženy malé i střední přízemní domky - bungalovy, střední i velké patrové domy, dvojdomky a řadové domy. Podle vašich individuálních požadavků provedeme ve vybraném typovém projektu rodinného domu úpravy a změny. Pokud nenajdete vysněný dům v naší nabídce, vyhotovíme vám individuální projekt rodinného domu na míru Vašim přáním a potřebám.

Výběr projektu rodinného domu

Pokud ještě nejste rozhodnuti, jaký typ domu jste si vybrali, další společnou konzultací Vám při výběru poradí naši odborníci, včetně konzultace bezplatných změn v typových projektech rodinných domů, aby dům splňoval veškeré Vaše požadavky a přání. Při výběru domu bychom s Vámi zohlednili i požadavky příslušné obce a stavebního úřadu. Před Vaším rozhodnutím Vám nabízíme i možnost zakoupení jednoduché projektové studie.

Individuální projekty

dřevostavba rodinný důmPřed zahájením tvorby individuálního projektu rodinného domu, řadového domu, případně dvojdomku, proběhne prohlídka pozemku a seznámení s investory. Při průběhu studie rodinného domu se investor aktivně spolupodílí na tvorbě návrhu. Podkladem pro zpracování prvního návrhu projektu je scénář požadavků a představ o bydlení, které si investor promyslí a připraví z pohodlí svého domova. Na další společné schůzce se nad tímto scénářem diskutuje ideálně v přítomnosti obou investorů. Maximálně se snažíme vyjít vstříc představám investora, ale také se s investorem podělíme o naše dlouholeté zkušenosti a osvědčené nápady z předchozích návrhů. Podle upraveného scénáře požadavků se zpracují varianty umístění na pozemku a hmotové řešení objektu.