Dřevěné chaty a zahradní domky

dřevostavba rodinný důmDřevěné chaty a zahradní domky jsou velice vhodným doplňkem do zahrady. V dnešní době je architektura zahrad a architektura rodinných domů velice pestrá. Máte-li rodinný dům klasického vzhledu, nebo dokonce přímo dřevostavbu, je celkem samozřejmé, že hledáte dřevěné doplňky do zahrady. Nabízíme vám malé zahradní chatky, chaty, domky na nářadí, garáže a pro zkrášlení zahrady a relaxaci také malebné altány a pergoly. Chaty dodáváme i na klíč.

Využití zahradních chatek

Zahradní domky ocení nejen majitelé rodinných domů, ale také ti, kdo vlastní jen zahradu. Dřevěné chaty s okny a prosklenými uzamykatelnými dveřmi vám nabídnou mnohem více. Chatky můžete využít pro víkendové nocování po příjemném posezení u grilu. Máte-li je u rodinného domu, můžete v nich vybudovat prostor pro přenocování hostů, nebo hernu pro vaše děti. Můžete v nich uskladnit nářadí, sekačku, jízdní kolo, pneumatiky pro automobil nebo v nich chovat domácí či hospodářské zvířata, vybudovat v nich zahradnický koutek, ale také z nich udělat velice útulné místo pro relaxaci a zábavu. Naše dřevěné zahradní domky jsou vysoce kvalitní, správně dimenzované stavby. 

Stavba chaty

dřevostavba rodinný dům

 

Pro instalaci dřevěné chaty potřebujete vytvořit rovné, stabilní podloží. Základní konstrukci ať už zahradního domku nebo dřevěné chaty tvoří KVH hranoly. Tato konstrukce je tvořena svislými sloupky a vodorovnými prvky. Konstrukce chatky je pak zevnitř opláštěná např. OSB deskami a zvenku jsou použity fasádní palubky nebo jakýkoli jiný materiál, který je schopný odolat povětrnostním vlivům a zajistí to, že se do zahradního domku nedostane voda.