Zahradní domky a altány

dřevostavba rodinný důmChaty, zahradní domky na nářadí, dřevostavby, altány, pergoly. Tyto uvedené zahradní stavby si totiž najdou místo na sebemenší zahrádce. Každý potřebuje alespoň malé místo, kam by uložil sekačku, hrábě, kolo,nebo třeba krabice s neužitečnými drobnostmi s nimiž se tak neradi loučíme. Děti uvítají domeček, v němž by mohly prožít prázdniny plné dobrodružství, dospělí zase chatku, kam by uložili návštěvu k přespání. Uzavřené zahradní altány nebo otevřené besídky svým romantickým vzhledem doplní kouzlo zahrady a přilákají domácí i hosty k posezení v parném létě.

Montáž zahradní dřevostavby

Pro samotnou montáž zahradního domku či altánu je zapotřebí rovného místa na zahrádce. Naše dřevěné altány pro zahrady vyrábíme z kvalitního smrkového dřeva. Povrch je hladký a dobře vstřebává lazurovací nátěry a jiné nátěrové hmoty, kterými se altánek chrání proti škůdcům, plísním, vlhkosti, hnilobám apod. Pro stabilní a maximálně spolehlivé kotvení zahradních dřevostaveb používáme osvědčené kotvící prvky, jakými jsou zemní vruty a betonové patky. Volba konkrétního kotvícího prvku pak závisí na charakteru povrchu, do kterého má být zahradní altán upevněn.

Relaxace na zahradě

dřevostavba rodinný důmZahradní altány jsou krásným místem na zahradě, které slouží ke klidnému relaxování nebo k posezení s přáteli či rodinou. Střešní krytiny na zahradní domky, chatky i altány, používáme pískované lepenky nebo asfaltové šindele. Každou dřevostavbu ošetřujeme kvalitním nátěrem. Dřevěné domky lze doplnit o přístřešek. Naše firma vyrobí dřevěné zahradní altány levně a rychle dle přesné specifikace klienta a pro jeho maximální spokojenost.