Montované dřevostavby

dřevostavba rodinný důmJsme stavební firma sídlící v plzeňském kraji a na trhu působíme více jak 10 let. Zabýváme se realizací montovaných dřevostaveb. K montáži dřevostaveb či dřevodomů používáme Two by four systém. Tento systém umožňuje do značné míry ovlivnit rozsah dodávky dřevostaby na klíč. Montované dřevostavby můžeme realizovat v několika etapách, jako hrubou stavbu nebo stavbu dokončenou na klíč v přízemí s možností okamžitého využívání, s přípravou pro dokončení patra dle možností a potřeby investora v budoucnu.

Two by four systém

Celá výstavba montované dřevostavby systémem Two by four se odehrává přímo na staveništi. Jedná se o konstrukci s převažujícím podílem řemeslné tesařské práce na staveništi, kde jsou z KVH profilů a konstrukčních plášťů postupně sestavovány a montovány jednotlivé stěny, stropy, střechy atd. Výhodou tohoto typu konstrukce je možnost úpravy montované dřevostavby i v průběhu výstavby. Two by four systém se vyznačuje výbornými tepelně izolačními vlastnostmi a umožňuje bydlení s minimálními náklady na vytápění. Naše dřevěné domy vytápíme elektrickým podlahovým topením a přímotopy při 20-ti hodinovém tarifu.

Doba výstavby

dřevostavba rodinný důmDřevostavba montovaná systémem Two by four trvá od zahájení prací od 3 měsíců, dle velikosti stavby. Je třeba si uvědomit, že stavbě domu předchází zpracování projektové dokumentace, vyjádření dotčených organizací, správců sítí a následně vyřízení stavebního povolení. Tento proces se dle místních specifických podmínek pohybuje časově v rozsahu 2,5 – 4 měsíce.