Střechy na klíč

dřevostavba rodinný důmChcete kvalitní střechu bez nekonečného shánění a starostí? Naše firma realizuje střechy na klíč jak u novostaveb, tak u rekonstruovaných objektů, dále konstruujeme krovy a poskytujeme veškeré pokrývačské a klempířské práce, montujeme střešní okna. Střecha na klíč je komplexní služba, při které vy pouze specifikujete své požadavky, a my se postaráme o všechny potřebné práce včetně dodávek materiálu.

Druhy střešní krytiny

Výběr střešních krytin na současném trhu je opravdu veliký. Vybírat můžeme dle použitého materiál, nepřeberného množství barev či formátů a velikostí.

Nejpoužívanejší krytiny:

Betonová střešní krytina - Bramac, Betonpres, KM Beta
Betonové tašky jsou vodotěsné, odolávají mrazu, tlaku a deformaci, jsou rozměrově přesné a jednoduché na pokládku. Funkční životnost betonových krytin je velmi vysoká - cca 80 let.

Pálená střešní krytina - Tondach
Pálené tašky se vyrábějí z klasického přírodního a ekologického materiálu z keramické hlíny. Životnost pálených tašek dokázaná studiemi a dochovanými střešními taškami činí až 100 let.

Plechová střešní krytina - Lindab, Ruukki
Vysoká trvanlivost je zaručena složením plechových krytin. Jádro z ocelového plechu je většinou pozinkováno a dále také ošetřeno akrylovou pryskyřicí, základní barvou, přírodním kamenným posypem a vrstvou čirého akrylového přestřiku, který zaručí fixaci kamenného posypu k podkladu.

PVC střešní krytina - Fatrafol, Dekplan, Sikaplan
Střešní fólie na bázi PVC-P vyztužená polyesterovou mřížkou. Odolává UV záření a může být vystavena přímým povětrnostním vlivům. Je určena především k provádění jednovrstvých povlakových krytin plochých střech, mechanicky kotvených k podkladu.

Ceník střešní krytiny

dřevostavba rodinný důmDle specifikace a podkladů zhotovíme cenovou nabídku na novou střešní krytinu včetně klempířských prvků a doplňků. Na požádání Vám zašleme ceníky používaných střešních krytin. Nabídku krytiny můžeme zhotovit ve více variantách a Vy si vyberete pro Vás tu nepřijatelnější.

Přesto, že se snažíte najít nejlevnější střešní krytinu pro váš dům, je třeba si uvědomit, že v daném případně se nevyplatí šetřit na úkor kvality. Kvalitní a odolná střešní krytina je zárukou dlouhého, bezproblémového bydlení. Když vybíráte nejlevnější střešní krytinu, dbejte na porovnání kvality, užitných vlastností, způsobu zpracování a uživatelské hodnocení lidí, kteří již danou střešní krytinu mají. I v tomto případě podle ceníku nejlevnější neznamená vždy nejlepší!