Rodinné domy typu dřevostavby

dřevostavbaSvěřte stavbu rodinného domu typu dřevostavby naší stavební firmě, která má dlouholeté zkušenosti tomto oboru. Postavíme pro Vás levné a moderní rodinné domy na klíč, včetně plovoucí základové desky, ve kterých se budete cítit opravdu doma! Zajistíme pro Vás kompletní servis při stavbě rodinného domu typu dřevostavby. Nabízíme vše od projektu, provedení samotné výstavby moderního domu, až po vyřízení jeho kolaudace. V naší nabídce stavebních činností naleznete i stavbu krovů. Umíme postavit sedlové krovy, valbové krovy, ale i atypické krovy. Všechny stavební práce provádíme odborně a kvalitně!

Krovy rodinných domů

Kromě stálé nabídky typových rodinných domů nabízíme klientům moderní domy na klíč i výstavbu domů dle jakéhokoliv vlastního projektu. Námi nabízené projekty rodinných domů typu dřevostavba lze částečně upravit nebo přenechat zpracování projektu našemu projektantovi. V nabídce služeb naší stavební firmy naleznete i realizaci klasických a atypických krovů. Pro Váš rodinný dům typu dřevostavba postavíme nejlepší typ krovu dle projektové dokumentace. Ať už se jedná o sedlové nebo valbové krovy, pultové, vaznicové i atypické krovy, naše stavební firma je tím pravým řešením pro jejich výstavbu. Všechny typy krovů stavíme pouze z kvalitního dřeva od prověřených dodavatelů.

Základové desky pro stavbu rodinných domů

dřevostavba rodinný důmNámi realizované rodinné domy naleznete nejen v Plzni a jejím okolí, ale i v rámci celé České republiky. Nabízíme kompletní služby v oblasti stavebnictví. Mezi námi poskytovanou a často využívanou stavební činnost patří stavba základové desky. Dle projektové dokumentace jsme pro Vás schopni zrealizovat nejen plovoucí základové desky i ostatní typy v různém provedení. V nabídce naší stavební firmy naleznete šalované a plovoucí základové desky i základové desky ze ztraceného bednění. Máme několikaletou tradici s dodávkou základových desek na klíč. Naše stavební firma postaví i Váši vysněnou dřevostavbu rodinného domu.