Dřevostavby od spolehlivé firmy

dřevostavbyNevíte si rady s návrhem dřevostavby rodinného domu či zahradního domku? Hledáte kompletní servis v oblasti stavebnictví? Neváhejte a využijte služeb naší stavební firmy, která je tu právě pro Vás. Obdržený certifikát spolehlivá firma dává naší odvedené práci přidanou hodnotu. Nabízíme kompletní služby v oblasti stavebnictví, nejen výstavbu nebo rekonstrukci rodinného domu. Zaměřujeme se na projekty, stavebně realizační práce. Realizujeme fasády ze dřeva, stavíme pergoly i parkovací stání, ploty a oplocení, altány a k hojně využívaným službám patří i vytvoření základové desky pro stavbu nejen dřevostavby domu či drobné zahradní stavby. Pokud Vás při procházce zaujala jakákoliv dřevostavba domu, je zde možnost, že některá z nich byla projektována, realizována nebo rekonstruována naší stavební firmou.

Od základové desky po fasádu

Nabízíme komplexní stavební činnosti včetně všech nutných prací spojených s výstavbou dřevostavby! Zajistíme vše od projektu po stavební dozor. Dle projektové dokumentace jsme pro Vás schopni zrealizovat základové desky na klíč v různém provedení. Ať už se jedná o šalované či plovoucí základové desky nebo i základové desky ze ztraceného bednění, naše stavební firma si se vším poradí. V nabídce naší stavební firmy naleznete i fasády ze dřeva, na které jsou použity pouze vybrané kvalitní a odolné evropské a exotické dřeviny. Volit si můžete nejen z různých šířek fasádních prken, ale i z několika variant dekorů dřeva. Problém pro nás nepředstavuje ani postavit jakékoliv ploty a oplocení Vašeho pozemku, na kterém jste se rozhodli pro stavbu dřevostavby. Za kvalitu a odbornost naší práce mluví obdržený certifikát spolehlivá firma. Přijďte si k nám vybrat i Vy! Zrealizujeme Vaše představy!

Certifikát spolehlivá firma

dřevostavba na klíčJsme rodinná stavební firma, která pro Vás navrhne a realizuje jakoukoliv stavbu dřevostavby na klíč. Dodáme i ploty a oplocení Vašemu stavebnímu pozemku. Nabízíme komplexní stavební činnosti včetně zpracování projektové dokumentace. Nabízíme nejen katalogové domy, ale postavíme pro Vás jakoukoliv dřevostavbu dle Vašich požadavků a prostorových možností, včetně základové desky i fasády ze dřeva. Na trhu působíme již řadu let. Jsme registrováni na portále Živéfirmy.cz, kde jsme získali ocenění Spolehlivá firma v podobě certifikátu. Spolehlivá firma dává oceněním najevo, že stojí o své zákazníky. Naši spokojení zákazníci velkou mírou přispěli k udělení tohoto certifikátů! Děkujeme! Připojte se i Vy do řad našich zákazníků a ověřte si kvalitu našich stavebních činností při výstavbě Vaší dřevostavby!