Dřevostavby jako moderní a levné domy

moderní domySvěřte stavbu Vašeho domu naší stavební společnosti. Postavíme pro Vás levné rodinné domy typu dřevostavby, ve kterých se budete cítit opravdu doma! Naše společnost Vám zajistí kompletní servis při stavbě domu. Nabízíme vše od projektu rodinného domu po provedení samotné výstavby moderního domu na klíč. Práce budou provedené odborně a kvalitně! Naše stavební firma se specializuje na výstavbu rodinných domů typu dřevostavby. Postavíme i Váš vysněný rodinný dům na klíč. Pokud se rozhodnete pro výstavbu rodinného levného domu s naší firmou, neváhejte nás kontaktovat! Zakládáme si na profesionalitě a osobním přístupu, proto neváhejte a zavolejte nám. Stavíme moderní domy dostupné pro každého!

Moderní domy

Kromě stálé nabídky našich typových domů nabízíme klientům moderní domy na klíč i výstavbu domů dle jakéhokoliv vlastního projektu. Námi nabízené typové projekty pro rodinné domy lze částečně upravit. Námi použité materiály na stavbu rodinných domů typu dřevostavby jsou prvotřídní kvality, s ohledem na tepelnou úsporu a zaručující komfort bydlení. Uvedené ceny domů a rozsahy prací jsou pro klienta vždy konečné. Zahrnují kompletní stavební práce včetně základové desky, sanity, obkladů, dlažeb, podlahového vytápění, podlah, apod. Cena, pro námi stavěné levné domy, neobsahuje žádné skryté navýšení ceny. Tento stěžejní bod naší cenové politiky je samozřejmě pevně zakotven ve smlouvě o dílo, stejně jako termín dokončení stavby. Kontaktujte nás ještě dnes a vyberte si z naší nabídky moderních rodinných domů na klíč!

Rodinné domy typu dřevostavby

rodinné domy typu dřevostavbyNaše stavební firma je zaměřena na projekty a stavebně realizační práce pro rodinné domy typu dřevostavby. Vystavíme pro Vás rodinné domy na klíč. Můžeme se pochlubit mnoha našimi spokojenými zákazníky, kteří již bydlí ve svém. Projekty na výstavbu moderních domů můžeme nabídnout a zpracovat jako celek i jako dílčí části. Nabízíme kompletní služby v oblasti stavebnictví. Zaměřujeme se na projekty a stavebně realizační práce výstavby levných domů. Pokud Vás při procházce zaujal jakýkoliv rodinný dům typu dřevostavba, je zde možnost, že byl projektován a realizován naší stavební firmou. Přijďte si k nám vybrat i Vy! Zrealizujeme Vaše představy o kvalitním bydlení!