Rodinné domy typu dřevostavba

Chtěli byste mít rodinný dům jako z pohádky? Milujete vůni dřeva a chtěli byste se jí obklopit každý den a celý den?

dřevostavba rodinný důmPak jste tu správně - jsme stavební společnost zabývající se dřevostavbami. Na trhu se pohybujeme již nějakou řádku let a za tu dobu jsme se s dřevem naučili pracovat na takové úrovni, že naše práce je vždy kvalitně odvedena. V naší firmě totiž dbáme na již zmíněnou kvalitu práce, dále efektivitu, spolehlivost, ale i zároveň rychlost. K našim zákazníkům přistupujeme individuálně, respektive nejsme příznivci „tabulkového rozdělení“ zákazníků. Snažíme se vcítit do potřeb zákazníka a dostat se až do jádra problému, abychom co nejlépe pochopili zákazníkovo potřeby a následně mu plně vyhověli. Rodinné domy typu dřevostavby jsou v posledních létech velice populární a doporučují se lidem, kteří mají problémy s dýchacími cestami.

Pultové krovy

Jedná se o typ krovu, který je zploštěný pouze jedním směrem. Takže když se díváte na dům s tímto typem krovu z profilu, střecha vypadá jako pravoúhlý trojúhelník, kdy  jedna ze stran je zároveň i výška trojúhelníku. Výhodou je rychlejší spád vody do okapu, tím pádem je menší riziko proniknutí dešťové vody do podkroví. Dále se také hodí při stavbě domů nebo objektů s menším rozměrem. Pultové krovy jsou velice vhodné využít při stavbě přístavku, kdy nejvyšší strana objektu je zároveň součástí zdi onoho domu, ke kterému je přístavek přistavován. Zní to lehce složitě, ale vesměs je to velice jednoduché a logické. Pro podrobnější informace se poohlédněte na našich stránkách nebo si sjednejte schůzku s našimi stavebními experty, kteří Vám odpoví na veškeré otázky, které budete mít na srdci.

Atypické krovy

pultový krovJiž z názvu vyplývá, že tento druh krovů nebude nijak obyčejný. Jedná se především o tvar těchto krovů. Jsou také náročnější na stavbu. Tyto krovy jsou především takových tvarů, aby nejlépe vyhovovaly rozpoložení nosných stěn. Atypické krovy se ve valné většině případů dělají pro objekty se složitějším půdorysem. Většinou se jedná o starší domy nebo větší komplexy.