Levné domy ze dřeva

stavba ze dřevaSvěřte naší společnosti stavbu Vašeho domu. Levné a moderní řešení představují v dnešní době stavby ze dřeva. Naše společnost Vám zajistí kompletní servis při stavbě rodinného domu. Nabízíme vše od projektu přes provedení samotné výstavby domu na klíč až po vyřízení jeho kolaudace. V rámci zakázky dodáme i potřebné technické listy. Garantujeme, že veškeré stavební a realizační práce budou provedené odborně a kvalitně! Specializujeme se na výstavbu domů typu dřevostavba. Postavíme i Váš vysněný dům. Vybírat můžete z rozsáhlé nabídky, kde máme mnoho typů domů. Podívejte se na katalogové domy, které máme pro lepší přehlednost rozděleny podle různých kritérií, jako je například rozměr užitné plochy, počet místností nebo typ domu. Pokud se tedy rozhodnete pro výstavbu domu s naší firmou, neváhejte nás kontaktovat!

Stavby ze dřeva

Postavíme pro Vás různé stavby ze dřeva na klíč, ve kterých se budete cítit opravdu doma! V našem kraji i jinde po celé České Republice najdete mnoho staveb, které byly vystavěny právě díky naší stavební firmě. Zakládáme si na profesionalitě a osobním přístupu, proto neváhejte a zavolejte nám. Dřevostavby Bodiš staví moderní levné domy typu dřevostavba dostupné pro každého! Kromě stálé nabídky našich typových katalogových domů nabízíme klientům i výstavbu dle jakéhokoliv vlastního projektu. Námi nabízené typové projekty lze vždy i částečně upravit nebo přenechat zpracování projektu našemu projektantovi, který Vaši plánovanou stavbu navrhne přesně podle Vašich požadavků. Námi použité materiály na stavbu domu jsou prvotřídní kvality, s ohledem na tepelnou úsporu, a zaručující komfort bydlení. Ke stavbě rodinného domu Vám na vyžádání předložíme technické listy všech použitých materiálů.

Katalogové domy

katalogové domyRodinné domy máme v našem katalogu uspořádány do různých kategorií. Katalogové domy jsme pro Vás rozdělili podle ceny, velikosti i typu pro každou stavbu ze dřeva. Uvedené ceny domů a rozsahy prací jsou pro klienta VŽDY KONEČNÉ - včetně DPH, základové desky, sanity, obkladů, dlažeb, podlahového vytápění, podlah, apod. Zkrátka cena výstavby neobsahuje žádné další skryté navýšení. Vystavíme pro Vás domy za použití pouze kvalitních a certifikovaných materiálů. Ověření dodavatelé přispívají velkou mírou k dobrému jménu naší stavební firmy. Technické listy používaných materiálů jsou součástí každé dokumentace při předávání stavby. Kvalita odvedené práce je zaručena fyzicky i papírově. Tato garance řadí naši firmu mezi jednu z nejvyhledávanějších pro stavby rodinných domů typu dřevostavba. Přijďte si k nám vybrat i Vy! Ať už si vyberete katalogový dům nebo nám představíte vlastní projekt, realizujeme Vaše představy o kvalitním bydlení! Kontaktujte nás ještě dnes a vyberte si z naší nabídky levných domů!