Roubený obklad rodinného domu

rodinné domyNabízíme vše od projektu přes provedení samotné výstavby domu na klíč až po vyřízení jeho kolaudace. V nabídce poskytovaných činností nemáme jen stavbu rodinného domu typu dřevostavba, realizujeme také stavby krovů, drobných zahradních staveb a Vašemu domu uděláme i novou fasádu. Novinkou je tzv. roubený obklad rodinného domu. Jedná se o produkt, jehož základem je dřevěný fošnový obklad stavby známý pod názvy jako imitace roubení, obklad z fošen nebo falešné roubení. Naše partnerská firma pro nás vyrábí a montuje dřevěný obklad, který věrně imituje skutečné masivní roubení. Roubený obklad je vyráběn převážně ze smrkového řeziva. Falešný roubený obklad věrně imituje obklady z masivního dřeva. Vyrábí se v různých rozměrech tloušťky, šířky a délky i v několika barevných povrchových úpravách, jejichž vzájemná kombinace dovoluje vytvořit množství originálních realizací v exteriéru i interiéru. Neváhejte nás kontaktovat pro více informací!

Rodinné domy typu dřevostavby

Postavíme pro Vás jakékoliv rodinné domy typu dřevostavby na klíč, ve kterých se budete cítit opravdu doma! Stavební firma Dřevostavby Bodiš staví moderní rodinné domy dostupné pro každého! Kromě stálé nabídky našich typových rodinných domů nabízíme klientům i výstavbu dle jakéhokoliv vlastního projektu. Námi nabízené projekty lze vždy upravit nebo přenechat zpracování projektu našemu projektantovi, který Vaši plánovanou stavbu navrhne přesně podle Vašich požadavků. V našem kraji i jinde po celé České Republice najdete mnoho staveb, které byly vystavěny právě díky naší stavební firmě. Zakládáme si na profesionalitě a osobním přístupu, proto neváhejte a zavolejte nám.

Rodinné domy

dřevostavbaRodinné domy stavíme podle našich typových projektů a to na klíč. Katalogové domy jsme pro Vás rozdělili podle ceny, velikosti i typu pro lepší orientaci a vyhovění požadavků. Uvedené ceny domů a rozsahy prací jsou pro klienta VŽDY KONEČNÉ - včetně DPH, základové desky, sanity, obkladů, dlažeb, podlahového vytápění, podlah, apod. Cena výstavby rodinného domu typu dřevostavba neobsahuje žádné další skryté navýšení. Vystavíme pro Vás domy za použití kvalitních a certifikovaných materiálů. Ověření dodavatelé přispívají velkou mírou k dobrému jménu naší stavební firmy. Přijďte si k nám vybrat i Vy!