Katalog Dřevostavby Bodiš

Poohlížíte se po firmě, která by Vám pomohla s návrhem Vaší stavby? Potřebujete odborně zrealizovat své představy o bydlení? Hledáte kompletní servis v oblasti stavebnictví?

katalog dřevostavbyVyužijte nabídku naší stavební firmy. Nabízíme kompletní služby v oblasti stavebnictví. Zaměřujeme se na projekty, stavebně realizační práce a především výstavbu domů typu dřevostavba. Stačí si jen vybrat typ domu a domluvit si cenu realizace. Můžeme se již pochlubit řadou zrealizovaných projektů z našeho katalogu. Dřevostavby Bodiš Vám ukáží, jak vypadá efektivní výstavba rodinných domů. Přijďte si k nám vybrat i Vy! Zrealizujeme Vaše představy o kvalitním bydlení! Garantujeme, že veškeré stavební a realizační práce budou provedené odborně a kvalitně!

Typ domu

Pokud Vás při procházce zaujala jakákoliv stavba rodinného domu, je zde možnost, že pod jejím projektem a realizací je podepsána naše stavební firma. Specializujeme se na výstavbu rodinných domů typu dřevostavby. Katalog s obsahem nejrůznějších typů rodinných domů najdete na našich internetových stránkách www.drevostavby.bodis.cz . Katalogové domy jsme pro Vás a pro lepší přehlednost rozdělili do několika kategorií. Domy na klíč si můžete vybírat dle velikosti užitné plochy i podle typu domu. Dalšími kritérii rozdělení typových projektů rodinných domů v našem katalogu jsou i počet místností stavby nebo cena realizace, která je vždy konečná a neobsahuje žádné skryté poplatky. 

Cena realizace

cena realizaceZakládáme si na odbornosti a osobním přístupu ke každému zákazníkovi. Každý, kdo zavítá do naší stavební firmy má své požadavky na kvalitní bydlení a představy o typu domu. My se snažíme Vaše představy zhmotnit a vdechnout jim život. Řešíme kompletní realizace staveb, od projektů po výstavbu rodinných domů typu dřevostavby. Katalog a v něm obsažené projekty na výstavbu rodinných domů jsme schopni nabídnout a zpracovat jako celek nebo jako dílčí části. Při naší odborné práci vždy zohledníme Vaše finanční možnosti a cenu realizace, na které se předem domluvíme. Cena stavby bude vždy konečná, nenajdete v ní žádné skryté poplatky. Pokud si nejste jisti, že naše stavební firma je pro Vás tím nejlepším řešením, domluvte si u nás nezávaznou schůzku. Rádi zodpovíme všechny Vaše otázky týkající se nejen výstavby rodinného domu typu dřevostavba. Vyprojektujeme a postavíme dům podle Vašich představ. Splňte si i Vy svůj sen o bydlení! Jsme tu pro všechny, kteří nás potřebují!