Dřevěné zahradní pergoly u domu

 

dřevěné pergolyUvažujete o vybudování příjemného posezení na své zahradě? Pokud ano, rádi Vám s tím pomůžeme. Pergoly patří beze sporu k místům na zahradě, která lákají k odpočinku a posezení s rodinou či přáteli. Pergoly však nabízí nekonečné varianty sestav podle přání a potřeb uživatelů. Konstrukce pergoly mohou sloužit jako optický předěl zahrady od domu nebo hospodářského kouta. Společně s mřížemi do pergoly nebo dělícími stěnami, může sestava vytvořit plot k sousedům nebo lze přistavit dřevěné pergoly u domu či jako samostatný zahradní objekt. Složitější pergoly v podobě zákoutí představují nejnavštěvovanější místa celé rodiny na jaře a v létě. Stěny pergol mohou být bez výplně nebo uzavřeny zábradlím, ozdobnými trelážemi nebo plné palubkové. Nechte se inspirovat naší nabídkou a léty prověřenou kvalitou, Vy a Vaše zahradní pergola to jistě oceníte.

Dřevěné pergoly

Pergoly jsou výrazným architektonickým prvkem. Dříve se používali jako podpěry pro pnoucí rostliny, dnes se staly oázou klidu a pohody pro své majitele. K výrobě zahradních pergol používáme pouze masivní smrkové profily, které zaručují řádnou odolnost proti povětrnostním vlivům a jsou zároveň vkusným doplňkem zahrad. Životnost výrobků z masivního materiálu je samozřejmě mnohem delší než je tomu u jiných výrobků, které jsou ošizeny na síle nebo kvalitě materiálu. Vzhledem k naší dlouholeté praxi při výrobě se nám podařilo dosáhnout příznivé ceny, aniž bychom musely slevit na kvalitě nebo síle materiálu. Pokud Vám nevyhovuje naše základní nabídka zahradních pergol, nabízíme Vám vyrobení dřevěné pergoly přesně dle Vašich představ. My, dřevostavby Bodiš, jsme tu pro Vás.

Pergoly

dřevěné pergolyPergoly tvoří nejen okrasné prvky zahradní architektury nebo zastřešené místo pro posezení s přáteli, ale mají i zcela funkční význam, například pro získání zastřešeného parkovacího místa, k zastřešení bazénu nebo jako pergolový systém, což je stínící technika nad okny. Začleňujeme sem i úžasné zimní zahrady či moderní pergoly. Pergola je tou nejlepší volbou pro Vás a Vaši zahradu. Dalším oblíbeným typem pergol jsou rohové pergoly, které vhodně vyplní kout zahrady a pergoly klasického obdélníkového tvaru, které lze doplnit o různé mříže a mřížky. Výroba a stavba pergoly vzhledem k variabilnosti jednotlivých stavebních prvků je velmi široká a pergoly lze přizpůsobit rozměrům pozemku. Zastavte se u nás, dřevostavby Bodiš jsou tou správnou volbou.