Dřevěné venkovní zastřešené terasy

terasaTerasy jsou oblíbenou součástí domu, kde se dá skvěle relaxovat. Doplníte-li je o kvalitní podlahový materiál, terasa dlouho vydrží jako nová a zároveň bude skvěle ladit s celou stavbou domu. Dřevostavby Bodiš, to je synonymum pro kvalitní, odolné a trvanlivé venkovní terasy. Terasa od nás je proto tou nejlepší volbou a zárukou kvality. Dřevo je nenahraditelný materiál s jedinečným vzhledem, vlastnostmi a krásou, pocit z přírodního materiálu nelze nahradit, a proto je nejčastěji používaným materiálem v architektuře zahrad. Hledáte místo, kde můžete relaxovat a užívat si svou venkovní terasu i při nepřízni počasí ? Nenechte se omezovat větrem, ani deštěm. Nabízíme Vám posuvná zastřešení terasy, která Vám umožní terasu využívat po celý rok. Hlavní výhodou zastřešení je jeho posuvnost, která Vám umožní celou konstrukci otevřít a vychutnat si tak hezké počasí. Takto si můžete užít Vaši terasu v jakémkoli ročním období a za každého počasí. Navíc napojením na venkovní zeď rozšiřuje zastřešení vnitřní prostor Vašeho domu a zvyšuje jeho užitkovost.

Venkovní terasy

Naše firma dřevostavby Bodiš se zaměřením na dřevěné terasy, realizuje terasy u všech domů, na střechách, v zahradách a okolo bazénů. Všechny druhy venkovních teras ošetřujeme speciálními olejovými nátěry, které zvyšují odolnost v exteriéru. Venkovní terasy jsme schopni montovat jak na samonosný rošt, tak na připravený betonový základ. Vše se odvíjí od přání zákazníka a našich dlouholetých zkušeností, které zužitkováváme při realizaci našich zakázek. Nabízíme Vám kvalitní služby spojené s kvalitním materiálem. Tak se zastavte u nás v Plzni, pomůžeme Vám vybrat tu nejlepší venkovní terasu pro Vás.

Dřevěné terasy

terasaKvalita našich výrobků je pro nás hlavní prioritou a pokud jsou správně podpořeny kladné vlastnosti dřeva, výsledné produkty se vyznačují dlouhou životností a odolností. Za více jak 10 let působení v oblasti dřevozpracujícího průmyslu má naše společnost dřevostavby Bodiš vypracované špičkové know-how všech výrobních postupů. Dřevěné terasy vyrábíme z exotických i jehličnatých dřevin, které se vyznačují širokým spektrem barev. Nabízí nejlepší terasová prkna, které se vyznačují nejkvalitnější vstupní dřevěnou hmotou pro výrobu teras. Díky kombinaci neobvyklých odstínů barev a surového vzhledu dřeva jsou zahradní terasy přirozenou a moderní součástí zahrad s dlouhou životností. Dřevěná terasa od nás, je tou správnou volbou.