Dřevostavby na klíč - Plzeň, Klatovy, Písek, Horažďovice, Sušice

dřevostavby

Víte, jaký je nejoblíbenější typ nových domů? Jsou to dřevostavby na klíč, které mají velkou spoustu výhod. Jsou levnější než klasické zděné domy, jsou nízkoenergetické a stavba dřevostavby na klíč probíhá v řádech měsíců. Tento typ domů je stále více populární nejen napříč Evropou, ale i v České republice. Podíl dřevostaveb u nás stále stoupá a činí v současné době již více než 10%. Naše dřevostavby mají velmi dobré tepelně-izolační vlastnosti, jsou lehké a samozřejmě i finančně dostupnější než klasické domy. Nabízí vysoké procento obytné plochy oproti klasické stavbě a to o více jak 10% a přesné rozměrové vlastnosti, které oceníte v interiéru i exteriéru. Naše montované dřevostavby na klíč jsou tou nejlepší volbou.

Nízkoenergetické dřevostavby na klíč

Dřevostavby jsou ideální technologií ke zvyšování nároků na energetickou úspornost při šetrnosti k životnímu prostředí. A my ve společnosti dřevostavby Bodiš se snažíme ještě o další přednost. Kvalitní nízkoenergetické dřevostavby na klíč za výhodnou cenu. Toužíte po vlastním bydlení v ekologickém prostředí, bez formaldehydů, škůdců a plísní. Tak to jste u nás na správné adrese. Rodinné domy realizujeme formou staveb na klíč k okamžitému nastěhování. Zvenku je pak dřevostavba kompletně dokončená včetně oken, vchodových dveří, střechy a zateplení s fasádou. Dřevostavby nejsou z hlediska výstavby nijak omezeny. Mohou být stavěny v létě i v zimě a průměrná doba realizace hrubé dřevostavby jsou pouhé 4 měsíce. Jedná se o prověřený a certifikovaný stavební systém, kde je budova stavěna suchou montážní metodou.

Levné dřevostavby

dřevostavby

Změňte svůj život, pojďte bydlet ekologicky. Nadchněte se s námi pro skutečnou dřevostavbu. Zajistěte pro sebe a své nejbližší ekologický, čistý, teplý a útulný domov. Opravdový nízkoenergetický a pasivní dům, stavěný podle nejnovějších, ověřených postupů. Nefalšovanou dřevostavbu jak se má stavět a z nejlepších materiálů. Bez levných náhražek, imitací a napodobenin z nekontrolovaných dovozů. Dům, jenž poroste před Vámi a o němž budete vědět, z jakých materiálů se skládá a jak se práce prováděly. U nás v dřevostavby Bodiš se nebráníme novým metodám a materiálům a používáme je při výrobě. Tímto máme velkou výhodu, neboť jsme schopni Vám nabídnout opravdu ekonomicky výhodnou a později energeticky nenáročnou stavbu podle Vašich finančních možností a na základě Vašich potřeb. Jen my Vám nabízíme kvalitní, ale přitom levné dřevostavby.