Montované dřevostavby jsou oblíbené

Řešíte bydlení, ale do bytu se Vám nechce? Máte pozemek, na kterém byste rádi postavili rodinný dům, ale představa, že se stavba potrvá moderní dřevostavbadéle než rok, je pro Vás nemyslitelná? Moderní doba přináší moderní technologie, díky kterým je možné postavit dům dle velikosti již za 3 měsíce. Jedná se o montované dřevostavby, které díky ověřených technologiím mají životnost až 300 let. Dřevěné domy mají řadu výhod. Mezi ty přední patří skvělé tepelné a izolační vlastnosti, díky kterým i později ušetříte za dodávky elektřiny a vytápění. Celá stavba je realizována za co nejmenšího přispění vody, říká se jí tzv. suchá stavba. Ta umožňuje krátkou dobu samotné realizace a také předchází vznikům plísní v domě.

Stavby na klíč

Kdo dřevostavby provádí a dokáže Vám poradit? Firma Dřevostavby Bodiš se zabývá dřevostavbami již řadu let a má proto bohaté zkušenosti v této oblasti. Realizují kompletní stavby na klíč, které jsou nejlepším možným řešením pro rychlé bydlení. Vy si jen řeknete požadavky domu a do jaké podoby chcete mít dům dokončen. Při výběru domu se můžete inspirovat již hotovými realizacemi od firmy Bodiš, kde se dají provádět drobné vnitřní úpravy. Máte-li vlastní představu o tom, jak by Váš dům měl vypadat, pak Vám zprostředkují vyhotovení projektu a domluví s Vámi následnou realizaci.

dřevostavba bungalov

Dřevostavby bungalovy

Líbí se Vám představa, že byste za pár měsíců už mohli bydlet? Obáváte se však, jak nákladná je taková výstavba? Dřevostavba Vás nevyjde dráž než zděná stavba. Vychází se z požadavků trhu, kde lidé většinou řeší dřevostavby do 1,5 mil. Kč. Za tuto budete mít dům svých snů, ve kterém naleznete dostatek prostotu a mnoho výhod. K levnějším typům patří také dřevostavby bungalovy, které neobnáší vyšší výdaje za patro. Ušetřit také můžete na typu střechy, čím jednodušší střecha a krov, tím samozřejmě levnější. Dřevostavby jsou všeobecně zárukou spokojenosti. Nestačíte se dívat, jak Vám stavba domu roste před očima. V domě ze dřeva se budete cítit příjemně a v bezpečí. Začněte proto řešit stavbu dřevěného domu už teď. Firma Dřevostavby Bodiš je připravena Vám se vším poradit a vybrat ten správný dům pro Vás i Váš pozemek.