Levné domy na klíč

levné domyNejčastější požadavek našich zákazníků zní: „Chci postavit co nejlevnější energeticky úsporný rodinný dům na klíč.“ A protože se naše firma dřevostavby Bodiš snaží svým zákazníkům co nejvíce vyhovět, přinášíme Vám hned několik návrhů jak si tyto levné domy na klíč pořídit. Návrhy úsporných rodinných domů od nás jsou optimalizovány s ohledem na vyváženost pořizovacích a provozních nákladů. Samotná výstavba rodinných domů na klíč pak probíhá v co největší součinnosti se stavebníkem, který má možnost i v průběhu výstavby navrhovat změny nebo úpravy projektu. Neplatíme velké kanceláře a desítky zaměstnanců, místo toho raději tlačíme ceny dolů. Takže pokud sníte o vlastním domečku za dostupnou cenu, neváhejte a navštivte nás, máme pro Vás jedinečné a dostupné levné domy.

Levné dřevostavby na klíč

Chcete změnit svůj život? Tak pojďte bydlet ekologicky. Nadchněte se s námi pro skutečnou dřevostavbu. Zajistěte pro sebe a své nejbližší ekologický, čistý, teplý a útulný domov v podobě levné dřevostavby na klíč. Dům, jenž poroste před Vámi a o němž budete vědět, z jakých materiálů se skládá a jak se práce prováděly. U nás ve firmě dřevostavby Bodiš se nebráníme novým metodám a materiálům a používáme je i při výrobě a navíc Vám ušetříme až 90% nákladů spojených s vytápěním domu. Tímto máme velkou výhodu, neboť jsme schopni Vám nabídnout opravdu ekonomicky výhodnou a později energeticky nenáročnou stavbu podle Vašich finančních možností a na základě Vašich potřeb. Dřevostavba na klíč od nás, je tou nejlepší volbou pro Vaše nové bydlení a změnu životného stylu.

Moderní domy

moderní domyModerní domy realizované naší firmou Dřevostavby Bodiš, dokáží splnit všechny Vaše nároky na bydlení. V tomto oboru máme několika-letitou praxi a proto Vám přinášíme pohodlné, nadčasové a funkční moderní domy na klíč. Které přináší moderní technologie do Vašich příbytků. Budoucnost bydlení začíná u nás. Přijďte nás navštívit, vše s Vámi probereme. Dle Vašich přání a požadavků Vám rádi vyjdeme vstříc a vypracujeme projekt na míru. Při individuálním řešení u nás nenarazíte na navyšování ceny za projekt ani za realizaci. Dokážeme zvolit optimální řešení v rámci Vašich finančních možností. Vy, jste pro nás důležití.