Dřevěné ploty a plotové dílce

dřevěné plotyDřevěné ploty pro Váš dům představují v podstatě rám na obraze. Každý den kolem nich chodíte nejen Vy, ale i ostatní lidé, a proto by měl Váš plot dobře vypadat. Musí podle svého účelu splňovat různé požadavky jako např. funkci bezpečnostní, oddělovací, vytyčující určitý pozemek, ale v neposlední řadě i funkci estetickou, která dokreslí krásu každé zahrady, protože moderní dřevěný plot vyžaduje propracované tvary. Naše dřevěné ploty a plotové dílce jsou vyrobeny z přírodního dřeva, bez dalších úprav a jako materiál je použito kvalitní smrkové dřevo, které Vám zajistí, že plot bude dlouho a dobře sloužit. Naše služby zahrnují i stavbu plotu. Proto neváhejte a kontaktujte nás. My Dřevostavby Bodiš, jsme tu pro Vás.

Ploty a oplocení

Nabízíme Vám široký výběr dřevěných plotů, jejichž funkcí je nejen ohraničit Váš pozemek a chránit ho před zvědavými pohledy, ale také celkově dotvořit vzhled celého objektu. Ploty mohou mít nepřeberné množství povrchových úprav, a tak se jejich vzhled přizpůsobí jakémukoli charakteru stavby či pozemku. Každý dřevěný plot může být originální nejen barvou a strukturou, ale i velikostí a tvarem latí či planěk, kováním, i nejrůznějšími praktickými a dekorativními doplňky. Uvažujete o možnosti pořídit si kvalitní dřevěný plot? Neváhejte se na nás obrátit. My, Dřevostavby Bodiš jsme český výrobce, a proto nabízíme kvalitní ploty a oplocení, které budou tvořit designový doplněk Vašeho pozemku.

Kované ploty

kované ploltyKované ploty jsou atraktivní způsob oplocení, které díky elegantnímu vzhledu perfektně doplňují styl předzahrádek a rodinných domů. Typickým znakem kovaných plotů je pevná a stabilní konstrukce s vysokým stupněm odolnosti proti korozi. Vynikají vysokou životností a jsou odolné i vůči méně šetrnému zacházení. Pořídíte-li si kovaný plot od nás, nebudete mít starosti s údržbou, protože ploty z naší výroby mají nerezovou úpravu a odolají tak nepřízni počasí. I přes svou mohutnou konstrukci působí kované ploty vzdušným dojmem a opticky zvětšují zahrady a předzahrádky. Navštivte naše stánky a nechte se inspirovat, nabízíme precizní kované ploty vysoké kvality a za přijatelnou cenu.