Dřevěné chaty a zahradní domky

dřevěné chatyMy, firma Dřevostavby Bodiš vyrábíme kvalitní dřevěné chaty a zahradní domky na zakázku. Pro realizaci lze vybírat chaty a zahradní domky, které jsou v galerii na našich stránkách nebo chatu či domek kompletně odlišnou dle Vašeho specifického přání. Zastavte se u nás, vše s Vámi probereme a navrhneme nejlepší možné řešení. Naší srdeční záležitostí jsou dřevostavby vycházející z rukou dřívějších řemeslníků, jejichž zákonitosti a konstrukční systémy se prakticky nezměnily za celá staletí. V našem případě se také snažíme, aby naše stavby dokázaly nabídnout nejen funkční plnohodnotné zázemí, ale i archetyp domovského ducha a trvalou symboliku bezpečného pohodlí a klidu. Chaty a zahradní domky od nás, to je spojení čisté práce a přírody.

Dřevěné zahradní domky

Zahradní domky jsou důležitou součástí každé správné zahrady a praktickým pomocníkem každého zahrádkáře či kutila. Naše dřevěné zahradní domky jsou konstrukcí lehké dřevostavby určené především jako účelový objekt, např. pro úschovu nářadí, truhlíků, sekačky a dalšího nezbytného vybavení. Jako materiál používáme vyzrálé smrkové sušené dřevo z Česka. Všechny typy domků mají ventilační rošty. Sedlová nebo pultová střecha spočívá na dřevěných nosných hranolcích a bednění střechy zahradního domku tvoří prkna sesazená na pero a drážku. Kontaktujte nás a nechte si na své zahradě vytvořit stylový zahradní domek na nářadí. My Dřevostavby Bodiš plníme Vaše přání. 

Zahradní domky

zahradní domkyKam uložit vše, co potřebujete k údržbě a péči o zahradu, ke grilování, campingu nebo ke sportu? Neskladujte vše v garáži, kde pak nemůžete ani parkovat svoje auto a vyzkoušejte raději zahradní domek, který je bytelný a dostatečně prostorný pro vše potřebné. Nabízíme Vám kvalitní zahradní domky, které jsou praktickým ukládacím prostorem, který umístíte kamkoli na zahradu. Zároveň design domků je navržen tak, aby přirozeně zapadl na jakýkoli pozemek a do jakékoli zahrady. Navíc jejich povrchová úprava odolá povětrnostním vlivům i nepřízni každého počasí. Součástí domků je také doplňkové příslušenství v podobě závěsných či nástěnných polic a regálů, které Vám umožní efektivně zorganizovat úložný prostor uvnitř domku. Vše jen záleží na Vašem výběru.