Dřevostavba za milion

dřevostavbyChcete bydlet rychle, kvalitně a navíc levně? Tak právě Vám můžeme nabídnout moderní bydlení spojující současnou architekturu s představami a potřebami útulného bydlení. Navštivte naši firmu Dřevostavby Bodiš a vyberte si dřevostavbu za milion. Jsou pohodlné, nadčasové, funkční a přináší moderní technologie do Vašich příbytků. Budoucnost bydlení začíná u nás. Jen my, dokážeme zvolit optimální řešení v rámci Vašich finančních možností. Dřevostavby realizujeme formou staveb na klíč k okamžitému nastěhování. Zvenku jsou pak kompletně dokončeny včetně oken, vchodových dveří, střechy a zateplení s fasádou. Jedná se o prověřený a certifikovaný stavební systém, kde je budova stavěna suchou montážní metodou. To jsou dřevostavby Plzeň.

Zateplené mobilní dřevostavby

Proč jsou mobilní domy v dnešní době tak populární? Ve většině případů jsou totiž levnější než zděný rodinný dům. Představují poměrně rychlou výstavbu a Vy se tak můžete prakticky ihned nastěhovat. Domy od nás mají kvalitní zateplení, které tvoří dvojité zasklení, izolace podlahy, stěn a stropu. Celoroční zateplené mobilní dřevostavby. Ta správná volba pro Vás. Další výhodou je bezpochyby absence projektové i stavební přípravy, mobilní domek totiž nevyžaduje zděnou základovou desku. Cenová dostupnost, rychlá výstavba a flexibilní konstrukce jsou hlavními důvody, proč si mobilní dřevostavbu pořídit. Nejde jen o dřevěný dům na kolečkách, ale o kvalitní bydlení pro Vás a celou Vaši rodinu. A to vše Vám poskytneme my, firma Dřevostavby Bodiš.

Levné rodinné domy na klíč

dřevostavbyDřevostavby mohou být dnes po architektonické stránce velmi působivé a zcela rovnocenné zděným domům. Použití dřeva pro stavbu moderních rodinných domů velmi dobře vyhovuje současným požadavkům na funkčnost a finanční dostupnost bydlení a udržitelnost výstavby z hlediska vyčerpatelnosti surovinových zdrojů. A proto Vám nabízíme levné rodinné domy na klíč. Dům, jenž poroste před Vámi a o němž budete vědět, z jakých materiálů se skládá a jak se práce prováděly. U nás v Dřevostavby Bodiš se nebráníme novým metodám a materiálům a používáme je při výrobě. Jsme schopni Vám nabídnout opravdu ekonomicky výhodnou a později energeticky nenáročnou stavbu podle Vašich finančních možností a na základě Vašich potřeb s jiskrou tradice.