Levné betonové ploty

betonové plotyZa betonovým plotem od naší firmy Dřevostavby Bodiš se budete skutečně cítit bezpečně. Nabízíme Vám kvalitní levné betonové ploty. Ovšem můžete mít problémy se stíněním nebo zvýšenou vlhkostí v rozích zahrady. A proto je dobré dát pozor na výběr materiálu. Přinášíme Vám betonové tvárnice, ze kterých vytvoříte plný plot, anebo betonové sloupky, které můžete doplnit o lehčí plotovou výplň. Oblíbené jsou i prefabrikované stavebnicové systémy tvarovek nejrůznějších rozměrů i podob, ze kterých je možné sestavit části plotu nebo celý plot. Betonové oboustranné ploty to je záruka dlouholeté životnosti, estetického vzhledu, účinné ochrany majetku před poškozením cizími osobami, nenáročné údržby a jednoduché montáže. Jen my Vám nabízíme kvalitní a odbornou montáž betonových plotů na klíč.

Levné ploty a oplocení

Nabízíme Vám široký výběr plotů a oplocení, jejichž funkcí je nejen ohraničit Váš pozemek a chránit ho před zvědavými pohledy, ale také celkově dotvořit vzhled celého objektu. Ploty mohou mít nepřeberné množství povrchových úprav, a tak se jejich vzhled přizpůsobí jakémukoli charakteru stavby či pozemku. Každý plot od nás může být originální nejen barvou a strukturou, ale i velikostí a tvarem latí či planěk, kováním, i nejrůznějšími praktickými a dekorativními doplňky. Uvažujete o možnosti pořídit si kvalitní a cenově dostupný plot? Neváhejte se na nás obrátit. My, Dřevostavby Bodiš jsme český výrobce, a proto nabízíme kvalitní levné ploty a oplocení, které budou tvořit designový doplněk Vašeho pozemku.

Zděné ploty

zděné plotyNaše firma Dřevostavby Bodiš pro Vás staví i zděné ploty z keramických či vápenopískových cihel nebo ozdobných plotovek. Váš plot by měl ladit s okolím a také vyjadřovat jistou osobitost. Měl by plnit bezpečnostní funkci, estetickou funkci, měl by Vám poskytovat soukromí, jeho údržba a případné úpravy by měly být nenáročné. Každý plot vypovídá něco o svém majiteli i tvůrci. Zděné ploty od nás Vám zaručí největší soukromí a intimitu. Specializujeme se na kompletní výstavbu zděných plotů již několik let, tak se přijďte přesvědčit o našich kvalitách. Nabízíme i kamenné zídky, které slouží především pro vyrovnávání a překlenování terénních rozdílů.