Rekonstrukce bytových jader v Plzni

rekonstrukce na klíčJsme schopni Vám pomoci od prvního kroku rekonstrukce, až po krok finální čím je samotná realizace jádra. Naše dlouholetá praxe s rekonstrukcemi bytových jader, koupelen, ale i celých bytů a kladné reference od našich zákazníků Vám garantují náš profesionální přístup. Svým zákazníkům nabízíme profesionální služby za dostupné ceny. Podle Vašeho přání dokážeme navrhnout i velmi úsporné řešení bytového jádra, stejně jako byt s designovým vybavením. Zajišťujeme kompletní služby jako např. zaměření bytového jádra, rekonstrukce, návrh dispozice řešení, vodoinstalace, elektroinstalace, odvoz suti, úklidové práce, cenovou kalkulaci a mnoho dalšího. Rekonstrukce bytových jader v Plzni je trefa do černého.

Rekonstrukce koupelen v Plzni

Koupelna je místem, které navštívíte ihned po probuzení. Proto by si každý přál, aby na něj působila pohodovým a uklidňujícím dojmem, protože jedině tak může den začít příjemně. Jste-li ale se stavem, vybavením a špatnou funkčností Vaší koupelny nespokojení, je čas začít uvažovat o její rekonstrukci. Takže, potřebuje Vaše koupelna rekonstrukci? Obraťte se na profesionály z Plzně. Rekonstrukce koupelny od naší firmy Dřevostavby Bodiš je tou nejlepší možností. Nabízíme kompletní servis, pohodlí, záruku a profesionální služby v oblasti stavebních realizací a rekonstrukcí koupelen, které provádíme se smyslem pro detail. I rekonstrukce malé koupelny pro nás není žádný problém. Tak nás neváhejte kontaktovat.

Rekonstrukce na klíč

rekonstrukce na klíčProvádíme veškeré práce spojené s rekonstrukcí, takže náš zákazník získává kompletní realizaci takzvaně na klíč. Rekonstrukce bytového jádra či koupelny na klíč Vám ušetří čas, starosti i peníze. Vytvoříme Vám plán veškerých prací a zároveň je zajistíme. Vy se o nic starat nemusíte a neřešíte ani případné problémy. Odpovědnost neseme my, případné chyby a opravy vyřešíme za Vás a práci Vám předáme kompletní bez nutných dodělávek. Na přání Vám rádi připravíme návrh a vizualizaci nového bytového jádra. Budeme se o Vaší přízeň ucházet kvalitně odvedenou prací a pevným rozpočtem. My Vám můžeme garantovat přímé a férové jednání s viditelnou přidanou hodnotou. Rekonstrukce na klíč od firmy Dřevostavby Bodiš, je ta správná volba.