Stavba terasy

Dům už postavený máte, ale zbývá Vám ještě stavba terasy? Na tu se většina lidí těší, vždyť co je hezčího, než si v létě posedět, poobědvat terasavenku a přitom doma? Nepatříte zrovna k odborníkům, a tak byste terasu rádi svěřili do rukou specializované firmy? Pak oslovte naši firmu Dřevostavby Bodiš, kde Vám poskytneme ten nejlepší servis. S námi se můžete o všem poradit předem a cena za realizaci je u nás více než přívětivá. Naše firma se mimo jiné zabývá kompletní výstavbou rodinných domů typu dřevostavba, krovy, stavbou zahradních domků i pergol. Na trhu působí více než 10 let, a tak máme bohaté zkušenosti.

Zahradní terasy

Terasa může být jakkoliv velká, vždy záleží na tom, co vše na ní chcete mít. Obvyklou součástí teras bývá zahradní nábytek nejrůznějšího druhu. Může tam však být i lehátko nebo houpačka pro chvíle odpočinku. Zahradní terasy slouží všeobecně k relaxaci. Dopřejte si ji i Vy. S námi se nemusíte o nic starat. Z počátku je jen potřeba vybrat podlahová krytina, která je u terasy zásadní. Nejenže se Vám musí líbit, ale musí také splňovat technické požadavky, které snesou venkovní podmínky a vydrží řadu let. Také záleží na tom, zda Vám nevadí podlahu jednou ročně natřít, či vyžadujete bezúdržbový materiál. Pro svou odolnost je oblíbená betonová terasa, která nemusí být jen v základní šedé barvě.

dům s terasouPodlahové krytiny

Líbí se vám dřevěná podlaha na terasu? Na výběr je tuzemské i tropické dřevo. Tropické dřevo je odolnější vůči vlhkosti a je také velmi moderní. Většinou se vybírá z cedru, bankirai a teaku. Tento materiál je ovšem výrazně dražší. Pro kvalitní, ale levnější variantu můžete vybrat thermowood, ale i běžné dřeviny jako buk, dub, smrk i modřín. Díky moderním impregnačním a nátěrovým materiálům dosahují vlastností srovnatelných s tropickými dřevinami. Podlahové krytiny dodají terasám šmrnc, ty pak zvýší eleganci celého domu. Říkáte si, že v létě půjde na terasu příliš slunce? Terasu Vám můžeme částečně zastřešit nebo z ní vytvořit i pergolu. Kontaktujte nás a my Vám poradíme. Můžete u nás také nahlédnout již do realizovaných projektů a nechat se jimi inspirovat. Jistě vytvoříme terasu Vašich snů.