Mobilní dřevostavby

mobilní dřevostavbyNaše firma Dřevostavby Bodiš se zabývá návrhem, výrobou a realizací mobilních (i klasických) dřevostaveb. Naše zateplené mobilní dřevostavby celoročně poskytují plnohodnotné a pohodlné bydlení pro jednotlivce i velké rodiny. Nasloucháme našim klientům, studiem potřeb trhu a znalostem požadavků na bydlení 21. století. A proto jsme navrhli mobilní dřevostavby tak, aby si každý z Vás mohl splnit sen o vlastním domově odpovídajícím Vašim představám a možnostem. Naše mobilní dřevostavba Vám pomůže v cestě ke kvalitnímu bydlení. A to nejen jednotlivcům, ale třeba i mladým rodinám a všem dalším zájemcům o moderní, úsporné a zdravé bydlení. Navíc dřevostavby můžete postavit i bez stavebního povolení. Umíme to všude! A proč to umíme všude Vám rádi prozradíme osobně. 

Konstrukce dřevostaveb

Samotný nápad mobilních domů k nám přišel z Ameriky, kde patří tyto stavby mezi jedny z nejoblíbenějších forem bydlení vůbec. Uvažujete i vy nad pořízením mobilní dřevostavby? Informujte se u nás o tom, jaké výhody tento druh komfortního bydlení nabízí. Konstrukce dřevostavby umožňuje celoroční užívání, které je podpořeno efektivní izolací minimalizující ztráty tepla. Mobilní dřevostavba je doplněna o demontovatelné spoje, díky kterým můžete její užitnou plochu různě rozšiřovat. Své nové mobilní bydlení si navíc můžete sami navrhnout ve spolupráci s našimi profesionály z firmy Dřevostavby Bodiš.

Dřevostavby na klíč

dřevostavby na klíčVíte, jaký je nejoblíbenější typ nových domů? Jsou to dřevostavby na klíč, které mají velkou spoustu výhod. Jsou levnější než klasické zděné domy, jsou nízkoenergetické a stavba dřevostavby na klíč probíhá v řádech měsíců. Tento typ domů je stále více populární nejen napříč Evropou, ale i v České republice. Podíl dřevostaveb u nás stále stoupá a činí v současné době již více než 10%. Naše dřevostavby mají velmi dobré tepelně-izolační vlastnosti, jsou lehké a samozřejmě i finančně dostupnější než klasické domy. Nabízí vysoké procento obytné plochy oproti klasické stavbě a to o více jak 10% a přesné rozměrové vlastnosti, které oceníte v interiéru i exteriéru. Naše montované dřevostavby na klíč jsou tou nejlepší volbou.