Rekonstrukce rodinných domů

rekonstrukce stavebPřemýšlíte o rekonstrukci Vašeho domu? Je několik zásadních důvodů, proč se do rekonstrukce rodinných domů pustit. Jedním z hlavních důvodů je vyšší nárok na komfort bydlení a s tím je spojená i změna dispozičního řešení. Dalším důvodem je celková změnu vzhledu domu a v neposlední řadě, snížení výdajů na energetický provoz domu. Rekonstrukce domu prodlouží životnost Vaší nemovitosti a zvýší se její celková hodnota. Při provádění veškerých prací klademe velký důraz na kvalitní a dobře odvedenou práci. Zajistíme a provedeme veškeré stavební práce na klíč a následnou rekonstrukci interiéru tak, aby byl zákazník s výslednou prací maximálně spokojen. Nabízíme i zaměření stávajícího stavu, projektovou dokumentaci či statiku stavby.

Rekonstrukce chalupy

Koupili jste starší dům či chalupu, která vyžaduje kompletní rekonstrukci? Anebo uvažujete o přestavbě svého současného domu? Ať už chcete přistavět patro nebo proměnit podkroví či půdu v útulné místo pro bydlení, rádi Vám s jeho rekonstrukcí pomůžeme. Starší chalupa může trpět mnoha zjevnými i skrytými problémy, stejně jako se váš životní styl a potřeby mohou zcela míjet s dispozičním řešením objektu. Rekonstrukce chalupy se tak často dotýká všech součástí, jako je střecha a krov, nosné zdi, rozvody, omítky nebo podlahy. Obraťte se nás. My Dřevostavby Bodiš Vám zajistíme vše co s rekonstrukcí souvisí, tak aby proběhla v nejkratším možném čase a s nejnižšími možnými náklady.

Rekonstrukce staveb

rekonstrukce stavebKaždá budova má s ohledem na funkci a použité materiály nějakou omezenou životnost. Ať už se o dům sebevíc staráte, stavební materiály neustále stárnou a po určité době budova vyžaduje opravu. Rekonstrukce staveb a přestavby zlepší jak kvalitu bydlení, tak i pohodlí vlastníků či nájemníků. Nad rekonstrukcí budovy byste měli přemýšlet ve chvíli, kdy dům vykazuje velké množství závad. Nejběžnějšími opravami jsou rekonstrukce fasád, stěn, rekonstrukce střechy a výměny oken a dveří. Naše firma provádí rekonstrukce všech typů domů a také rekonstrukce interiérů. Zaměřujeme se na statické sanace, odstranění zatékání, výměny oken, vstupních portálů, výtahů, opravy omítek, zateplování fasád a mnoho dalšího.