Dřevěné fasády

dřevěné fasádyProměňte svůj dům a obklopte se přírodním designem, a to doslova. Dřevěné fasády v sobě kombinují nadčasovou krásu přírodního dřeva spolu s nezaměnitelným vzhledem. Objevte autentičnost, kterou u běžně dostupných imitací nedostanete. Povrch fasádního obkladu je tvořen pravým exotickým dřevem, které díky speciální folii odolává slunečnímu záření, mrazu, dešti, větru i sněhu. Dřevěný obklad Vám můžeme namontovat jak na novostavbu, tak na starší budovu. Pomocí certifikované kovové konstrukce to nebylo nikdy snašží. Díky jednoduchosti tohoto systému můžete panely kdykoli demontovat a nahradit tak například poškozený panel novým. Dřevěná fasáda v sobě skrývá osobité kouzlo, tak ho objevte i vy.

Obklady fasád

Toužíte po novém vzhledu Vašeho domu? Obraťte se na odborníky. My v dřevostavby Bodiš Vám pomůžeme vybrat typ zateplení i následný vzhled fasády, popřípadě zajistíme architektonický dohled nebo konzultaci s projektantem. Nabízíme obklady fasád z modřínových a smrkových palubek, z cedrového dřeva, z různých exotických materiálů a z roubených obkladů. Dále provádíme montáže z cembonitových nebo cetrisových desek na dřevěné rošty z provětranou mezerou. Provedení fasád lze mezi sebou různě kombinovat. Záleží jen na přání zákazníka. Potřebujete načerpat inspiraci? Fasády jsou naší doménou, tak navštivte naše internetové stránky. Za námi stojí několik let praxe a spousta spokojených zákazníků.

Dřevěné obklady

dřevěné obkladyProměňte svůj domov k nepoznání a vdechněte mu osobitou atmosféru. Dnešní trend jednoduchosti a návrat k přírodním materiálům řadí přírodní dřevěné obklady k předním obkladovým materiálům. Syrové dřevo a kontrast jeho barvy zaujme každého. Přírodní kresba dřeva Vám zajistí příjemnou originální atmosféru. Uchvátí Vás i Vaši návštěvu. A my firma Dřevostavby Bodiš Vám v tom pomůžeme. Nabízíme obkladové panely ze dřeva, které můžete umístit na jakýkoli povrch domu. A vůbec přitom nezáleží, zda máte dům zařízený v klasickém, nebo moderním stylu. Dřevěné obklady se hodí všude! Vyrobeny jsou z přírodních, impregnovaných dřevin jako bříza nebo smrk, které dokonale ladí s prostředím Vašeho domu. Pro milovníky dřeva jasná volba.