Dřevostavby a roubenky Stříbro

dřevostavbyChcete bydlet rychle, kvalitně a navíc levně? Tak právě Vám můžeme nabídnout moderní bydlení spojující současnou architekturu s představami a potřebami útulného bydlení. Naše dřevostavby Stříbro jsou pohodlné, nadčasové, funkční a přináší moderní technologie do Vašich příbytků. Budoucnost bydlení začíná u nás. Dále také stavíme celoročně obyvatelné masivní roubené rodinné domy, rekreační chaty, penziony, restaurace, sauny a dřevěné doplňky k takovýmto objektům. I roubenky ze Stříbra jsou tou pravou volbou. Ze dřevěného materiálu nemusíte mít strach. Výrobní procesy i způsoby ošetření dřeva prošly mnohaletými vylepšeními a zaručují dlouhověkost stavby minimálně 300 let. Podívejte se na naši nabídku, věříme, že nebudete zklamáni.

Levné dřevostavby

Dřevostavby jsou v současnosti oblíbeným typem moderních staveb. Nabízejí nejen krásný a romantický vzhled, ale vynikají také řadou kladných vlastností, které jsou pro komfortní bydlení nezbytné. Dřevěný materiál má výborné tepelné a izolační vlastnosti, díky kterým nedochází ke zbytečným únikům tepla. Další výhodou tohoto materiálu je i fakt, že dřevo vyniká bezkonkurenčními absorpčními schopnostmi a je vysoce vzdušné. Díky tomu se v místnostech netvoří žádné plísně a je udržovaná stálá ideální vlhkost vzduchu. Pořiďte si naše levné dřevostavby a nebudete zklamání. Poskytnou Vám příjemný domov a vytvoří útulné rodinné prostředí. To jsou naše dřevostavby za milion od firmy Dřevostavby Bodiš.

Roubené domy

roubené domyChcete tradiční českou stavbu? Tak v tom případě jsou roubené domy tou správnou volbou. Jsou teplé, útulné a masivní trámy tloušťky 30 cm, ze kterých roubené domy stavíme, vykazují vynikající tepelně izolační vlastnosti. Nechte si postavit tradiční českou stavbu s historickým kouzlem. My Dřevostavby Bodiš Vám to umožníme. Naše roubenky jsou zdravé a určitě přispějí k hodnotnému a zdravému životnímu stylu. Navíc zůstávají funkční několik stovek let. Nezničí je ani zemětřesení ani vichřice, dokonce ani požár pro ně není tak nebezpečný, jak se říká. Dřevo je komplikovaný materiál, ale pokud je zpracované kvalitní firmou s dlouholetými zkušenostmi, určitě přinese svému majiteli spoustu potěšení.