Provětrávaná fasáda

provětrávaná fasádaZaujala Vás provětrávaná fasáda a chtěli byste ji mít na svém domě? U nás v Dřevostavby Bodiš to není žádný problém. Provětrávaná fasáda zcela nahradí klasické zateplení domu polystyrenem, protože součástí její skladby je izolant, jehož sílu volíte libovolně dle svých preferencí. Základem fasády je svislý rošt, který vytvoří onu kýženou odvětrávanou mezeru mezi stěnou domu a fasádním obkladem. Zvýšíte estetickou hodnotu domu. Pomáháte odvětrání vlhkosti ze zdiva a tím zabráníte vzniku plísní. Zajistíte si bezúdržbovost fasády, postačí vizuální kontrola majitele 1x ročně. A získáte životnost až 50 let. V případě výměny vnějšího opláštění se nezasahuje do tepelně-izolační části. Provětrávané fasády jsou tou nejlepší volbou pro Váš dům.

Odvětrávaná fasáda

Odvětrávaná fasáda má mnoho výhod a těší se u stavebníků čím dál větší oblibě. I když je naše společnost Dřevostavby Bodiš relativně mladá, má za sebou dlouholeté zkušenosti v oblasti montáže různých typů odvětrávaných fasád. Naším cílem je poskytovat kvalitní služby a materiál za přijatelnou cenu a v neposlední řadě prosazovat odvětrávané fasády. Zajišťujeme kompletní realizace fasád. Máme přímé dohody s výrobci fasádních systémů a můžeme tudíž nabídnout zajímavé ceny a také, protože dbáme na pravidelná školení, kvalitní montáž v souladu se standardy a doporučeními výrobců. Kromě kompletních dodávek fasád jak pro novostavby, tak i na rekonstrukce nabízíme prodej fasádních materiálů, včetně poskytnutí odborného poradenství.

Fasáda domu

fasádyPřemýšlíte, jak oživit váš rodinný dům? Vdechnout mu moderní vzhled, a přitom zlepšit jeho tepelně-izolační vlastnosti? Ideálním řešením je fasáda domu. Nejenže dodá Vašemu domu styl a originalitu, ale také prodlouží životnost celé stavby. Naše firma Dřevostavby Bodiš realizuje fasády v několika provedeních. Na výběr máme fasády klasické z fasádního polystyrenu a fasádní vaty. Podle Vašeho přání provedeme fasádu různé tloušťky a to vše včetně stěrky, sítě a finální omítky. Pomůžeme Vám vybrat typ zateplení i následný vzhled, popřípadě zajistíme architektonický dohled nebo konzultaci s projektantem. Kontaktujte nás a naši specialisté vám pomohou s výběrem té pravé fasády.