Dřevostavby a roubenky Karlovy Vary

dřevostavbyNaše firma Dřevostavby Bodiš se zabývá návrhem, výrobou a realizací mobilních i klasických dřevostaveb. Naše dřevostavby v Karlových Varech poskytují plnohodnotné a pohodlné bydlení pro jednotlivce i velké rodiny. Nasloucháme našim klientům, studiem potřeb trhu a znalostem požadavků na bydlení 21. století. Dále se naše firma již více jak 10 let zabývá výrobou roubenek z hraněného masivu. Naše roubenky v Karlových Varech jsou pro českou krajinu charakteristickým rysem. Roubené stavby, dřevěnice a chalupy jsou pro naši nádhernou zemi velmi osobité a i my zaznamenáváme určité obrození a stále se zvyšující zájem o tento typ stavby.

Konstrukce dřevostavby

Víte, jaký je nejoblíbenější typ nových domů? Jsou to dřevostavby, které mají velkou spoustu výhod. Jsou levnější než klasické zděné domy, jsou nízkoenergetické a stavba probíhá v řádech měsíců. Uvažujete i Vy nad pořízením dřevostavby? Informujte se u nás o tom, jaké výhody tento druh komfortního bydlení nabízí. Konstrukce dřevostavby umožňuje celoroční užívání, které je podpořeno efektivní izolací minimalizující ztráty tepla. Dřevostavba je doplněna o demontovatelné spoje, díky kterým můžete její užitnou plochu různě rozšiřovat. Své nové bydlení si navíc můžete sami navrhnout ve spolupráci s našimi profesionály z firmy Dřevostavby Bodiš. Zastavte se u nás, projekty dřevostavby Vám zpracujeme přesně na míru.

Roubené stavby

roubené stavbyDnešní náročný a hektický život nás neustále vystavuje stresu a vyčerpávajícím situacím. Těžko se lidem hledá způsob, jak si v tomto zrychleném životním tempu "dobít baterky". Snad každý někdy ve svém životě při hledání takového "elixíru života" vyzkoušel možná až trochu tajemné objímání kmenů v lese, ale proč to nezkusit obráceně a nechat se objímat stromy. Život v domě postaveného z masivního dřeva Vás bude každý den tak pomyslně vracet zpět do "lůna přírody". Naše firma Dřevostavby Bodiš realizuje roubené stavby již několik let a proto srub od nás je tradice a fortel. Vyberte si z již realizovaných projektů v naší galerii nebo si vymyslete bydlení dle Vašich představ a přání a my Vám ho zrealizujeme na klíč.