Lehká střešní krytina

lehká střešní krytinaLehké střešní krytiny splňují veškeré estetické, technické i funkční požadavky kladené na moderní střešní krytinu. Tyto lehké střešní krytiny jsou profilovány do tvaru klasických střešních tašek s výraznou nebo naopak nenápadnou vlnou. Dávají tak střeše dokonalý vzhled a majiteli možnost zvolit střešní krytinu ve stylu a barvě korespondující s dalšími stavebními prvky. Vynikají snadnou a rychlou montáží, vysokou životností a minimální údržbou. Základním materiálem pro výrobu je pozinkovaná ocel, na horní straně opatřena povrchovou úpravou. Ochranná vrstva spolu s ocelovým jádrem dodává plechové střešní krytině odolnost a pevnost, skvělý vzhled a bezvadnou funkčnost po dlouhá léta. To je lehká střešní krytina od Dřevostavby Bodiš.

Střešní krytina na pergolu

Pro zastřešení pergoly máme na výběr polykarbonát a polyvinylchloridovou krytinu. Plastové střešní krytiny patří díky svým vlastnostem a nízkým pořizovacím nákladům mezi vůbec nejpoužívanější materiály. Nají malou hmotnost, přijatelnou cenu, jsou odolné vůči nárazu a mají vysokou propustnost světla. Taková střecha dobře vypadá, disponuje solidními tepelně-izolačními vlastnostmi a je opatřena UV filtrem, který jí chrání před negativními důsledky slunečního záření. PVC střešní krytina na pergolu je taktéž populární díky své nízké ceně, pružnosti a snadné opracovatelnosti. Charakteristická je také dlouhá životnost. Zastavte se u nás, rádi Vám s výběrem i montáží poradíme. Nechte to na profesionálech.

Střešní krytina

střešní krytinaZajistíme Vám kompletní realizaci střechy. Naše firma Dřevostavby Bodiš má letité zkušenosti s pokládkou střešní krytiny všech typů na novostavbách, rekonstrukcích a opravách střech. Zastřešení pergol, garáží a zahradních domků, montáž klempířských prvků a střešních oken. Nabízíme různé druhy krytin na střechu, jako například betonové tašky Bramac, Betonpres a KM Beta, pálené tašky Tondach, plechové střešní krytiny Linda a Ruuki, PVC krytiny Fatrafol, Dekplan, Sikaplan a střešní fólie na bázi PVC-P. Za námi stojí stovky spokojených zákazníků,tak se k nim také přidejte a navštivte nás ještě dnes.