Kované ploty a brány

Dům už postavený máte, ale chybí Vám ohraničit pozemek? Nebo se chystáte vyměnit pletivo za okrasný plot? I stavba plotu si vyžaduje dům s plotemnemalou pozornost. Existuje totiž mnoho způsobů, kterými lze plot realizovat. Vybírat se musí i s ohledem na okolí a především na dům, aby vše k sobě ladilo a nebylo jen módním nevkusným výstřelkem. I plot totiž dotváří celkový vzhled domu, proto je dobré se o jeho výběru poradit s odborníky. Naše firma Dřevostavby Bodiš Vám s výběrem plotu nejen poradí, ale provádíme také jejich samotné realizace. Líbí se Vám kované ploty a brány? Nevíte, kde si je nechat vyrobit? Přece u nás, neváhejte se na nás obrátit. Vybereme ten nejhezčí plot pro Váš dům.

Ploty kované

Ploty kované patří k nejodolnějším typům plotů, které mají opravdu dlouhou životnost. Mohou být velmi zajímavě řešené. Dají se doplnit jakýmkoliv dalším druhem materiálu, z čehož může vzniknout designový prvek. Kovaný plot se těší velké oblibě i z hlediska pocitu bezpečí a odolnosti. Jeho pořizovací cena je sice vyšší, ale mnohonásobně se Vám vrátí díky kvalitnímu zpracování a hlavně téměř bezúdržbovému zacházení. Kovaný plot může být jednoduchý i zdobný. Vše záleží na vkusu klienta a samotném umístění. Kované brány samozřejmě mohou být i s pohonem pro dálkové ovládání, a to jak otevírací, tak posuvné. Zaujala Vás naše nabídka, dostali jste na nás doporučení? Rádi Vám vyjdeme vstříc a realizujeme stavbu plotu u Vašeho domu.

moderní rodinný důmPloty

Ploty nás obklopují téměř všude. Slouží především k ochraně majetku a u rodinných domů zajišťují pocit bezpečí a soukromí. Právě proto je u mnoha lidí oblíbený plot z betonových plotovek doplněný např. dřevem.  Soukromí je třeba si chránit, proto se ploty těší velké oblibě. Mnoho lidí má také řadu domácích mazlíčků, pro které je zajištění pozemku důležité, aby nemohli utéci. Přemýšlíte, jaký plot zvolit a nemáte ani představu, kolik to bude stát? Kontaktujte nás a my za vámi přijedeme na místo, kde by se plot měl realizovat. Společně najdeme vhodný typ plotu, na který Vám vytvoříme bezkonkurenční cenovou nabídku. Ukážeme Vám také řadu našich realizací, které vám mohou být inspirací. S plotem od nás se nebudete muset o nic starat, vše vyřídíme za Vás a Vy budete moci jen sledovat jeho úspěšnou realizaci.