Dřevostavby a roubenky Cheb

dřevostavbyToužíte po vlastním bydlení v ekologickém prostředí, bez formaldehydů, škůdců a plísní. Tak to jste u nás na správné adrese. Nabízíme vám dřevostavby s vysokým stupněm variability a za férovou cenu. Dáváme Vám jistotu sledování kvality a pevných cen. Podívejte se na naše dřevostavby v Chebu. Když dřevostavbu, tak jedině od firmy Dřevostavby Bodiš. I naše roubenky v Chebu zaručují komfortní bydlení a navozují pocit útulného a voňavého prostředí. Zajišťuje zdravý způsob života, jde o ekologické bydlení a přináší Vám záruku dlouhé životnosti a ekonomické úspory, protože mají výborné tepelně izolační vlastnosti. Výstavbu Vám umožníme po celý rok a za stejné někdy i nižší pořizovací náklady jako na zděnou stavbu.

Roubené domy

Možná Vás překvapí, že na rozdíl od naší četné konkurence nenabízíme katalog typových roubenek s předem danými rozměry, dispozicí jednotlivých místností a katalogovou cenou. Není to proto, že bychom neměli připravené projekty, ale chceme Vám nabídnout možnost aktivně se podílet na samotném návrhu Vašeho budoucího domova. Příjemný a útulný domov je velmi důležitým faktorem v životech nás všech. Jsme přesvědčeni, že pokud si vlastní roubenku navrhnete přesně podle svých snů a potřeb, bude pro Vás bydlení v takovém objektu každodenní radostí a Vaše nové bydlení se stane Vaším splněným snem. Roubené domy od Dřevostavby Bodiš, to je záruka profesionality, odbornosti a kvality.

Levné rodinné domy na klíč

rodinné domyNejčastější požadavek našich zákazníků zní: „Chci postavit co nejlevnější energeticky úsporný rodinný dům na klíč.“ A protože se naše firma Dřevostavby Bodiš snaží svým zákazníkům co nejvíce vyhovět, přinášíme Vám hned několik návrhů jak si tyto levné rodinné domy na klíč pořídit. Návrhy úsporných rodinných domů od nás jsou optimalizovány s ohledem na vyváženost pořizovacích a provozních nákladů. Samotná výstavba rodinných domů na klíč pak probíhá v co největší součinnosti se stavebníkem, který má možnost i v průběhu výstavby navrhovat změny nebo úpravy projektu. Neplatíme velké kanceláře a desítky zaměstnanců, místo toho raději tlačíme ceny dolů. Takže pokud sníte o vlastním domečku za dostupnou cenu, neváhejte a navštivte nás, máme pro Vás jedinečné a dostupné dřevostavby za milion.