Rekonstrukce koupelen Plzeň

Sháníte firmu, která provádí rekonstrukce koupelen? Plzeň je velkým městem s mnoha byty vystavěnými v 80. letech. Většina lidí dnes moderní bydlenívyžaduje vlastní bydlení, a proto kupují byty do osobního vlastnictví s tím, že si nejprve nechají udělat rekonstrukci bytu na klíč. Kompletní rekonstrukce bytů provádí také naše firma Dřevostavby Bodiš. Dovolíme si Vám navrhnout nejlepší řešení s ohledem na Vaše požadavky a posléze rekonstrukci provedeme. Nemusíte se obávat nepořádku, naše firma okamžitě likviduje odpad a vše po sobě uklidí. Od nás dostane exkluzivní cenovou nabídku i kvalitní služby. Zařídíme pro Vás, co budeme moci.

Rekonstrukce koupelny v panelovém bytě

Rekonstrukce koupelny v panelovém bytě se může zdát dosti náročnou záležitostí, ale opak je pravdou. Pokud zvolíte odbornou firmu, jako jsme my, Vaše stará koupelna se promění v koupelnu snů, kde si budete užívat dokonalý relax ve vaně i každodenní očistu. Rekonstrukce malé koupelny na klíč znamená i nové rozvody vody a elektřiny. Těšit se tak můžete nejen na nové obklady, dlažbu, ale i na pořádný proud vody z nových baterií. Sanitární keramiku si vyberete sami, ale pokud budete chtít, necháme Vám zpracovat grafický návrh pro lepší představu výsledku přeměny. Chtěli byste vyměnit vanu za sprchový kout? I stavební úpravy jsou součástí rekonstrukce, takže vše je možné. Uvidíte, že i z malé koupelny se dá vykouzlit velký prostor, který využijete.

novostavba

Rekonstrukce koupelny v paneláku

Koupili jste starší byt a rádi byste ho předělali ke svému obrazu? Čím je dobré začít? Jako první většinou přichází na řadu rekonstrukce koupelny v paneláku, kdy jsou součástí nové rozvody vody i na toaletě a v kuchyni, včetně nových rozvodů elektřiny. V bytě se dají změnit i některé příčky, které nejsou nosným zdivem, takže Váš byt lze dokonale přeměnit a stavební jádro i zvětšit. Samozřejmostí je i kompletní položení podlahy i výměna oken a dveří. Naše firma působí na trhu více jak 10 let a pracuje s moderními technologiemi a každý den vytváří nové moderní bydlení v podobě novostaveb i rekonstrukcí bytů. Neváhejte se na ně obrátit i Vy, ať se Vám bydlí v novém krásně.