Dřevostavby a roubenky Klatovy

roubené stavbyJe mnoho domů, které jsme postavili a je mnoho rodin, které objevili kouzlo našich dřevostaveb. Již více jak 10 let stavíme domy podle Vašich představ. Ať už se Vám líbí jakýkoliv dům, který jste kdekoli viděli, postavíme ho. Jsme specialisté na individuální dřevostavby. Například naše dřevostavby v Klatovech vynikají jedinečností a kvalitou. Jako jediná firma na trhu se snažíme vyjít vstříc obyčejným lidem. Pomůžeme Vám splnit si svůj sen. Navrhneme Vám to nejlevnější řešení a pomůžeme Vám postavit roubenku podle Vašich představ a přání. Roubenky na klíč Vám ušetří mnoho starostí a času. Naše firma je specialista na kompletní stavby od základové desky. Proto neváhejte a poptejte u nás stavbu roubenky v Klatovech a mi Vám rádi a nezávazně spočítáme cenovou kalkulaci.

Roubené stavby

Jsme na českém trhu již více jak 10 let a naší hlavní specializací je realizace staveb typu roubenek. Na přání zákazníka jsme schopni provést roubené stavby na klíč od základové desky včetně projektové dokumentace. Dřevo je materiál s dlouhou životností, což dokazují roubené stavby staré i několik stovek let, nebo dřevěné krovy na mnoha historických budovách. Specialitou, kterou jsme oslovili většinu našich zákazníků, je náš osobní přístup k Vašemu přání stavby roubenky a proto jsme schopni postavit stavbu na klíč individuálně podle předem projednaných požadavků. Každý z Vás je pro nás osobnost, které splníme jednotlivé požadavky při stavbě.

Levné dřevostavby

dřevostavbyDřevostavby mohou být dnes po architektonické stránce velmi působivé a zcela rovnocenné zděným domům. Použití dřeva pro stavbu moderních rodinných domů velmi dobře vyhovuje současným požadavkům na funkčnost a finanční dostupnost bydlení a udržitelnost výstavby z hlediska vyčerpatelnosti surovinových zdrojů. A proto Vám nabízíme levné dřevostavby. Dům, jenž poroste před Vámi a o němž budete vědět, z jakých materiálů se skládá a jak se práce prováděly. U nás v Dřevostavby Bodiš se nebráníme novým metodám a materiálům a používáme je při výrobě. Jsme schopni Vám nabídnout opravdu ekonomicky výhodnou a později energeticky nenáročnou stavbu, dřevěný dům podle Vašich finančních možností a na základě Vašich potřeb s jiskrou tradice.