Dřevostavby a roubenky Sušice

dřevostavbyNaše firma Dřevostavby Bodiš nabízí jak klasické domy, tak i moderně pojaté dřevostavby a to se všemi souvisejícími dodávkami a pracemi. Výstavbu katalogových i atypických rodinných domů realizujeme na území celé České republiky. Například naše dřevostavby v Sušici jsou dodávány standardně včetně základové desky a platné celoživotní záruky na nosnou konstrukci. Dále smluvně garantujeme termín předání dokončeného domu a pevně sjednanou cenu. I naše roubenky v Sušici jsou tou pravou volbou. Ze dřevěného materiálu nemusíte mít strach. Výrobní procesy i způsoby ošetření dřeva prošly mnohaletými vylepšeními a zaručují dlouhověkost stavby minimálně 300 let. Podívejte se na naši nabídku, věříme, že nebudete zklamáni.

Roubené stavby

Nabízíme jedinečné roubené stavby na klíč ve vysoké kvalitě provedení a při rychlé realizaci. Používáme jen kvalitní dřevo ze zimní těžby pro výrobu jednotlivých prvků. Při použití takto kvalitního dřeva pro stavbu roubenky získá klient jistotu, že vydrží bez nutnosti jakýchkoliv významnějších stavebních úprav dlouhé desetiletí. Díky kvalitní impregnaci stavebních prvků je riziko napadení dřevokazným škůdcem minimální a za naši historii jsme ji ještě u našich staveb neřešili. Naše roubené domy a spokojení klienti jsou důkazem, že svou práci děláme dobře a s radostí. Vyberte si z již realizovaných projektů v naší galerii nebo si vymyslete bydlení dle Vašich představ a přání a my Vám ho zrealizujeme na klíč.

Dřevostavby rodinného domu

dřevostavbyPro většinu lidí jsou dřevostavby atraktivním řešením v otázkách bydlení. V případě dřevostavby rodinného domu se jedná o možnost vybudování kvalitního bydlení v zajímavých cenových hladinách. Životnost takové dřevostavby se plně vyrovná domu zděnému a v mnoha dalších parametrech ho dokáže i výrazně předčit. Naše domy jsou zdravé, ekologické a energeticky úsporné. Mohou se i zděné domy pochlubit něčím takovým, jako dřevostavby? U realizace našich projektových domů využíváme spojení tradičních a nejmodernějších postupů, čímž zajišťujeme komfort a vysokou životní úroveň pro Vaše bydlení. Naše dřevostavby na klíč jsou tou nejlepší volbou.