Dřevostavby a roubenky Horažďovice

roubenkyNaše firma Dřevostavby Bodiš je na trhu již více jak 10 let a zabývá se návrhem, výrobou a realizací mobilních i klasických dřevostaveb. Např. naše dřevostavby v Horažďovicích poskytují plnohodnotné a pohodlné bydlení pro jednotlivce i velké rodiny. Nasloucháme našim klientům, studiem potřeb trhu a znalostem požadavků na bydlení 21. století. Dále se naše firma zabývá i výrobou roubenek z hraněného masivu. Naše roubenky v Horažďovicích jsou pro českou krajinu charakteristickým rysem. Roubené stavby, dřevěnice a chalupy jsou pro naši nádhernou zemi velmi osobité a i my zaznamenáváme určité obrození a stále se zvyšující zájem o tento typ stavby.

Dřevostavby na klíč

Nejčastější požadavek našich zákazníků zní: „Chci postavit co nejlevnější energeticky úsporný rodinný dům na klíč.“ A protože se naše firma Dřevostavby Bodiš snaží svým zákazníkům co nejvíce vyhovět, přinášíme Vám hned několik návrhů jak si tyto dřevostavby na klíč pořídit. Návrhy úsporných rodinných domů od nás jsou optimalizovány s ohledem na vyváženost pořizovacích a provozních nákladů. Samotná výstavba dřevostavby na klíč pak probíhá v co největší součinnosti se stavebníkem, který má možnost i v průběhu výstavby navrhovat změny nebo úpravy projektu. Neplatíme velké kanceláře a desítky zaměstnanců, místo toho raději tlačíme ceny dolů. Takže pokud sníte o vlastním domečku za dostupnou cenu, neváhejte a navštivte nás, máme pro Vás jedinečné a dostupné dřevostavby.

Levné dřevostavby

dřevostavbyDřevostavby jsou v dnešní době oblíbeným typem moderních staveb. Nabízejí nejen krásný a romantický vzhled, ale vynikají také řadou kladných vlastností, které jsou pro komfortní bydlení nezbytné. Dřevěný materiál má výborné tepelné a izolační vlastnosti, díky kterým nedochází ke zbytečným únikům tepla. Další výhodou tohoto materiálu je i fakt, že dřevo vyniká bezkonkurenčními absorpčními schopnostmi a je vysoce vzdušné. Díky tomu se v místnostech netvoří žádné plísně a je udržovaná stálá ideální vlhkost vzduchu. Pořiďte si naše levné dřevostavby a nebudete zklamání. Poskytnou Vám příjemný domov a vytvoří útulné rodinné prostředí. To jsou naše dřevostavby od firmy Dřevostavby Bodiš.