Dřevostavby a roubenky Tábor

dřevostavbyChcete bydlet rychle, kvalitně a navíc levně? Tak právě Vám můžeme nabídnout moderní bydlení spojující současnou architekturu s představami a potřebami útulného bydlení. Naše dřevostavby v Táboře jsou pohodlné, nadčasové, funkční a přináší moderní trend a vzhled. Budoucnost bydlení začíná u nás. Dále také stavíme celoročně obyvatelné masivní roubené rodinné domy, rekreační chaty, penziony, restaurace, sauny a dřevěné doplňky k takovýmto objektům. Naše roubenky v Táboře jsou tou pravou volbou. Ze dřevěného materiálu nemusíte mít strach. Výrobní procesy i způsoby ošetření dřeva prošly mnohaletými vylepšeními a zaručují dlouhověkost stavby minimálně 300 let. Podívejte se na naši nabídku, věříme, že nebudete zklamáni.

Stavby na klíč

Toužíte po vlastním bydlení v ekologickém prostředí, bez formaldehydů, škůdců a plísní. Tak to jste u nás na správné adrese. Stavby na klíč realizované naší firmou Dřevostavby Bodiš, dokáží splnit všechny Vaše nároky na bydlení. Jsou pohodlné, nadčasové a funkční. Naše dřevostavby a bungalovy přináší moderní technologie do Vašich příbytků. Budoucnost bydlení začíná u nás. Přijďte nás navštívit, vše s Vámi probereme. Dle Vašich přání a požadavků Vám rádi vyjdeme vstříc a vypracujeme projekt na míru. Při individuálním řešení u nás nenarazíte na navyšování ceny za projekt ani za realizaci. Dokážeme zvolit optimální řešení v rámci Vašich finančních možností.

Levné domy na klíč

levné domy na klíčNadchněte se s námi pro skutečnou dřevostavbu. Zajistěte pro sebe a své nejbližší ekologický, čistý, teplý a útulný domov. To jsou naše levné domy na klíč. Dům, jenž poroste před Vámi a o němž budete vědět, z jakých materiálů se skládá a jak se práce prováděly. U nás ve firmě Dřevostavby Bodiš se nebráníme novým metodám a používáme je i při výrobě a navíc Vám ušetříme až 90% nákladů spojených s vytápěním domu. Tímto máme velkou výhodu, neboť jsme schopni Vám nabídnout opravdu ekonomicky výhodnou a později energeticky nenáročnou stavbu podle Vašich finančních možností a na základě Vašich potřeb. Domy a dřevostavby od nás, jsou tou nejlepší volbou pro Vaše nové bydlení a změnu životního stylu.